2021 Ağustos transfer bekleyenler

Aklina kotu bisey getirme cnm. Iyi dusun iyi olsun💗 Ilk test sonucun guzel cikmisti 🧿kotu bisey olacagini dusunmuyorum ama mutlaka ikinci betaya baktirmak gerekiyor
Yarın kan vericem bakalım artık nasıl olcak hayırlısı olsun insallah bi sıkıntı yoktur hala kaşıklarımda ağrı var ve akıntımda var ne dusunecegimi sasirdim en stresli süreç beklemekmis🤦‍♀️

Yarın kan vericem bakalım artık nasıl olcak hayırlısı olsun insallah bi sıkıntı yoktur hala kaşıklarımda ağrı var ve akıntımda var ne dusunecegimi sasirdim en stresli süreç beklemekmis🤦‍♀️
Kuzucum akintim benimde var ve ayakta kalınca ağrım oluyor bence normaldir

Kuzucum akintim benimde var ve ayakta kalınca ağrım oluyor bence normaldir
Nasip ya valla insan işin içine girince sevinemiyor bile kimyasal mı olcak dış gebelik mi yoksa herşey normal mi bende bilmiyorum inan ki kese ve kalp atışını görene kadar böyle ondan sonrasında rahat ederiz herhalde 🤷‍♀️

Nasip ya valla insan işin içine girince sevinemiyor bile kimyasal mı olcak dış gebelik mi yoksa herşey normal mi bende bilmiyorum inan ki kese ve kalp atışını görene kadar böyle ondan sonrasında rahat ederiz herhalde 🤷‍♀️
Ondan sonra da edemeyiz bence sağlık mi değil mi derken🙈 doğana kadar edemeyeceğiz😂 aman onlar iyi olsun yeter ki biz rahat olmasakta olur😍

Herkese merhaba 10 agustosta transferimiz oldu bizimde.
5.gün donmuş blastokıst transferı olduk 2 tane embriyo kondu.
Ne bir belirti ne bir agrı sızı ne de bir heyecan var😂😂😂ilk denememiz ama enteresan bir sekılde rahatlık var bu da normal değil deme😂

Dilerim herkes güzel haberler alır
Merhabalar hayırlısı olsun inşallah sımsıkı tutunurlar annelerine ❤😍

Yok işte yarın kan verip atcam doktora ondan sonra belli olcak benim doktorum bülent tıraş ama pozitiften sonra güzel bi doktor bulup ona devam etmem lazım
Ay kuzucum benimde doktorum istanbuldaydi bende şimdi yeni doktor buldum. Sen hangi sehirdesin?

Kızlar merhaba. Opudan sonra ilk adetimi oldum 2.adetimi bekliyorum dondurulmuş transferim var. Gel gelelim bugün 38.günüm ve hâla adet olamadım. Idrar testide yaptim negatif. Bu durumu yaşayanlar ne zaman adet oldunuz acaba?

X