2021 Ağustos transfer bekleyenler

C Cerenace O Ozyrny kizlar naptiniz belirti var mi yaa 🙈
Ay benim hala belirtim yok normal mi hiç bilmiyorum 😑🙄 çok az bi göğüs hassasiyetim var ama ilaçların yaptığı kadar. Inşallah yolundadır herşey. Sen nasılsın artık bi idrar testi yapsaydın ya seninkini çok merak ediyorum🙈😂 e nabıza baktın mi hiç sonucuna belki oraya düşmüştür

Ay benim hala belirtim yok normal mi hiç bilmiyorum 😑🙄 çok az bi göğüs hassasiyetim var ama ilaçların yaptığı kadar. Inşallah yolundadır herşey. Sen nasılsın artık bi idrar testi yapsaydın ya seninkini çok merak ediyorum🙈😂 e nabıza baktın mi hiç sonucuna belki oraya düşmüştür
Bakmaz olur muyum her saat bakiyorum. Şaka gibi hemogram düşmüş sisteme bete hcg yok 😢

Hemogram cabuk çıkıyor beta hcg hormon olduğu için geç düşüyor 😔 insan merak ediyor ister istemez sen yine maşallah güzel dayandın.
Aslinda cok merak ediyorum. Ama benim sorunum devam etmeyen gebelikler 😪 Daha once hamileliklerim oldu ama elde bir sezeryan, kurtajlar ve boş kalan bir kucak var 😢

Aslinda cok merak ediyorum. Ama benim sorunum devam etmeyen gebelikler 😪 Daha once hamileliklerim oldu ama elde bir sezeryan, kurtajlar ve boş kalan bir kucak var 😢
Ah kuzucum benimde öyle bundan önce tam 5 tane var. Seni en iyi ben anlarım. Herkes neden sevinmiyorsun diyor bana. Inan mutlu olmaya korkuyorum. Allahıma dua ediyorum sadece 🤲 senin sebebi bulunabildi mi? Pgt yapildi mi embriyolarina

Kızlar şu teste bir bakar mısınız 4. Gün embriyosu bugün beşinci gün bir gölge görüyorum siz ne diyorsunuz bir şey olabilir mi

Eklentiler

• 59B33722-0927-42D6-A89B-C96181602396.jpeg
    59B33722-0927-42D6-A89B-C96181602396.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 57
Ya inşallah hepimiz kucağımıza alalım bebeklerimizi ❤ senin bugün kaçıncı gün oldu kuzum
Amin insallah ❤️ Ben 12 agustosta transfer oldum. Bgn 2 mi oluyor 3 mu bilmiyorum 🙈 ilk transferim benm. Haftaya persembe test yaparım evde diye düşündüm ama 🙄

X