2021 Ağustos transfer bekleyenler

Buradaki doktorları pek bilmiyorum yani bide zaten özel hastane fiyatlarıda uçuk malum kafam çok karışık
Sakın genesiste Mahmut Erdemoğluna gitmeyin.. Benim ilk gebeliğim belki sağlıksızdı düştü ama o doktora da prof. Diye güvendik berbat bir deneyimdi.. Urfaya gidin altı isti 1,5 saat karaköprüde özel muayenesi var Mehmet Ağar a gidin mutlaka MON Klinik.. Biz Siverek te doğu görevi yaptık ben yoğun araştırmalar sonucu keşfettim onu.. Hatta Urfa dan ayrılırken bir tek Mehmet Ağar ı bırakacağım için üzüldüm. Mükemmel bir doktor. Ultrason renkli ve 3 boyutlu imkanım olsa mersinden giderim onaa.. Şiddetle tavsiye ediyorum.. Güneydoğuda en en ennn güzel doktorrr.. Nasıl övdüysemm🤭🤭🌺🌺

7 ağustosta transferim yapıldı ve ben bugün erken gebelik testi yaptım 1 hafta oldu belki çıkar diye ama negatif çıktı. Pozitif görme şansım var mı hala ☹️

Kızlar merhaba bende 9 ağustosta transfer oldum.3.gün embriyosu 8 hücreli.Aranızds ilk zamanlarda bi belirti görmeyip hamile kalanları gördükçe çok ümitlendim 😍😍 benim 2.transferim ilki tutmamıştı.İnşaAllah bu tutar bütün duam ümidim o yönde.Hepimiz güxel haberler alalım.Pazartesi kan testi yaptırsam mı acaba çıkar mı ne diyorsunuz?

Kızlar merhaba bende 9 ağustosta transfer oldum.3.gün embriyosu 8 hücreli.Aranızds ilk zamanlarda bi belirti görmeyip hamile kalanları gördükçe çok ümitlendim 😍😍 benim 2.transferim ilki tutmamıştı.İnşaAllah bu tutar bütün duam ümidim o yönde.Hepimiz güxel haberler alalım.Pazartesi kan testi yaptırsam mı acaba çıkar mı ne diyorsunuz?
İnşallah tutunur bebişiniz ama pazartesi biraz erken olabilir ve aynı zamanda çatlatma ignesinde de beta hcg varmış dediler yani yüksek çıksa da yaniltici olabilir

İnşallah tutunur bebişiniz ama pazartesi biraz erken olabilir ve aynı zamanda çatlatma ignesinde de beta hcg varmış dediler yani yüksek çıksa da yaniltici olabilir
Ya hiç belirti olmadığı İçin bende olumlu sonuç görürsem inşaAllah diye umutlanmak istiyorum belli 🙈 haftaya cuma doktorda randevum var kan testi için.Nasıl bekleyeceğim bilemiyorum ☺️☺️

Ya hiç belirti olmadığı İçin bende olumlu sonuç görürsem inşaAllah diye umutlanmak istiyorum belli 🙈 haftaya cuma doktorda randevum var kan testi için.Nasıl bekleyeceğim bilemiyorum ☺️☺️
Şöyle söyleyeyim benim de 7 ağustosta transferim yapıldı. 3. günde 7 ve 8 hücreli embriyolarım. Bugün dayanamayıp erken gebelik testi yaptım idrarda çıkmadı

Şöyle söyleyeyim benim de 7 ağustosta transferim yapıldı. 3. günde 7 ve 8 hücreli embriyolarım. Bugün dayanamayıp erken gebelik testi yaptım idrarda çıkmadı
Az da olsa bir şey çıkması gerekirdi bence ama belli de olmaz belirtiniz varsa ben yaptım benimde gölge belirdi ama belli belirsiz

X