2021 Ağustos transfer bekleyenler

Belirtim hiç yok
Hayırlısı olsun tutunma olsaydı büyük ihtimal çıkardı bence çünkü takip ettiğim kadarıyla çıkıyormuş. Ama şöyle de birşey var üçüncü gün embriyolarının tutunması transferden sonra 4 6 gün arasında oluyormuş daha sonra beta salgılanmaya başladığı için test için erken de denebilir

Hayırlısı olsun tutunma olsaydı büyük ihtimal çıkardı bence çünkü takip ettiğim kadarıyla çıkıyormuş. Ama şöyle de birşey var üçüncü gün embriyolarının tutunması transferden sonra 4 6 gün arasında oluyormuş daha sonra beta salgılanmaya başladığı için test için erken de denebilir
Bakalım 19unda göreceğim inşallah tutunmuslardir ama olmadıysa da dünyanın sonu değil yine denerim

Sakın genesiste Mahmut Erdemoğluna gitmeyin.. Benim ilk gebeliğim belki sağlıksızdı düştü ama o doktora da prof. Diye güvendik berbat bir deneyimdi.. Urfaya gidin altı isti 1,5 saat karaköprüde özel muayenesi var Mehmet Ağar a gidin mutlaka MON Klinik.. Biz Siverek te doğu görevi yaptık ben yoğun araştırmalar sonucu keşfettim onu.. Hatta Urfa dan ayrılırken bir tek Mehmet Ağar ı bırakacağım için üzüldüm. Mükemmel bir doktor. Ultrason renkli ve 3 boyutlu imkanım olsa mersinden giderim onaa.. Şiddetle tavsiye ediyorum.. Güneydoğuda en en ennn güzel doktorrr.. Nasıl övdüysemm🤭🤭🌺🌺
Valla çok açıklayıcı oldu şu ikinci kanıda verelim bi ondan sonra eşimle konuşmam lazım değerlendiricem 😍😂

Valla çok açıklayıcı oldu şu ikinci kanıda verelim bi ondan sonra eşimle konuşmam lazım değerlendiricem 😍😂
Asla pişman olmayacaksınız. Hastane değil klinik. Prensesler gibi ilgileniyor herkes.. Ve ödediğimiz ücret 1 aylık.. Yani 15 gün sonra tekrar gel derse ücret ödemiyorsunuz. Aşırı hijyenik. Full güleryüz halden anlar bıkmadan usanmadan anlatır dinler... Şuan yine doğudayız Urfa yolumuzun üstü okul açılınca dönerken ona da muayene olcam hatta mersinden 5 saat gitcem düşünün. Sizin elinizin altında çok kıymetli bir doktor

Asla pişman olmayacaksınız. Hastane değil klinik. Prensesler gibi ilgileniyor herkes.. Ve ödediğimiz ücret 1 aylık.. Yani 15 gün sonra tekrar gel derse ücret ödemiyorsunuz. Aşırı hijyenik. Full güleryüz halden anlar bıkmadan usanmadan anlatır dinler... Şuan yine doğudayız Urfa yolumuzun üstü okul açılınca dönerken ona da muayene olcam hatta mersinden 5 saat gitcem düşünün. Sizin elinizin altında çok kıymetli bir doktor
Çok teşekkür ederim 🌸değerlendiricem inşallah

Kızlar ben çok heyecanlıyım ve dayanamayacağım bugün kan testi yaptıracağım.Çok merak ediyorum çok bir şey değilmiş zaten 40 liraymış.Eşimde iyi madem git merak ediyorsan dedi.Çok yüksek bi sonum beklemiyorum zaten.0 haricinde 20-30 çıksa bile benim için bi umut 🙈🙈 bu 2.denememiz ilkinde yatmadım bunda da sürekli eşim yat yat diyip duruyor kalkamıyorum.Annem gelip bakıyor o kadar bıktırsa yatmaktan.Artık sırtım ağrıyor o derece.Yani 0 haricinde bi sonum görürsem bana bi umut olur diyorum.Züğürt tesellisi 🙈🙈 0 olursada tabii daha erken diyip kendimi üzmeyeceğim cumayı bekleyeceğim.

Kızlar ben çok heyecanlıyım ve dayanamayacağım bugün kan testi yaptıracağım.Çok merak ediyorum çok bir şey değilmiş zaten 40 liraymış.Eşimde iyi madem git merak ediyorsan dedi.Çok yüksek bi sonum beklemiyorum zaten.0 haricinde 20-30 çıksa bile benim için bi umut 🙈🙈 bu 2.denememiz ilkinde yatmadım bunda da sürekli eşim yat yat diyip duruyor kalkamıyorum.Annem gelip bakıyor o kadar bıktırsa yatmaktan.Artık sırtım ağrıyor o derece.Yani 0 haricinde bi sonum görürsem bana bi umut olur diyorum.Züğürt tesellisi 🙈🙈 0 olursada tabii daha erken diyip kendimi üzmeyeceğim cumayı bekleyeceğim.
Canimm hayirlisi olsun insallah 🤲 bugün kaçıncı günün?

Canimm hayirlisi olsun insallah 🤲 bugün kaçıncı günün?
6.günüm 3.gün embriyosuydu.Ya çıkmasa bile dert etmeyeceğim sadece biumut diyprum işte 🙈🙈🙈 ay dua edin nolur hamilelerin duası kabul olur derler.Güzel sonuçlar alayım 🙈🙈 hiç belirtim yok merak ediyorum o yüzden

6.günüm 3.gün embriyosuydu.Ya çıkmasa bile dert etmeyeceğim sadece biumut diyprum işte 🙈🙈🙈 ay dua edin nolur hamilelerin duası kabul olur derler.Güzel sonuçlar alayım 🙈🙈 hiç belirtim yok merak ediyorum o yüzden
Evet çıkmayabilir gerçekten çok erken ama üzülmeyecekseniz sorun yok yaptırın bencede. Ay ederim tabi etmez miyim, inşallah güzel haberler verirsiniz 🤲 benim hala hic belirtim yok bence belirtiye takılmayın 😊

20210815_111710.jpg
arkadaşlar 6 gün önce transferim oldu 5.gun embriyosu .birini bu sabah diğerini dün yaptım ilk yapar yapmaz silik çizgileri gördüm ama durdukça daha da koyulasti sevinebilir miyim

Arkadaşlar lütfen cevap verin iğneleri bıraktım bütün altıncı gün estrofem içmiştim birde progestan fitil böyle çıktı testin bozuk olma ihtimali var mı

Eklentiler

• 12D36937-7E5D-4E3A-81AA-AC00A4D597D5.jpeg
    12D36937-7E5D-4E3A-81AA-AC00A4D597D5.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 60
X