2021 Ağustos transfer bekleyenler

Hadi gözün aydın inşallah 🧿🧿🧿 kese ve kalp atisinida gördün mü biraz yükün azalır rahatlarsın darısı isteyen herkesin başına 🤲😍
Valla kuzum bu aşamaya gelmek bile benim için mucize. Insallah sağlıkla devam eder 🙏🏻 dualarım da isteyen herkes, rabbim nasip etsin inşallah herkese 🤲🤲

Sağol kızlar evde klima çarptı olabilir Antalya’da çok sıcak (((sürekli klima kullanmak zorundayız (((bence ondan

C Cerenace gunaydin canim. Kan vermeye gittim sonuclar pazartesi ogleden sonra cikacakmis. Sadece beta hcg vermeye gittim guya esim benden stresli. Diyo doktor hanim butun herseye baktiralim🙄 kan alan hemsire diyor hayirdir sizin neyiniz var bu kadar cok tüp kan veriyosunuz 🙈
Sen evde test yapmamıştın galiba degil mi canim, guzel sonuclarin çıksın insaAllah bir pozitif haberi daha alırız ❤️

Sen evde test yapmamıştın galiba degil mi canim, guzel sonuclarin çıksın insaAllah bir pozitif haberi daha alırız ❤️
Ben 8.günümde yaptım test kuzum bir gün önce doktor da 9.gün kan ver demişti. Inşallah isteyen herkes güzel sonuçlar alsin, dualarimdasiniz🤲

Ben 8.günümde yaptım test kuzum bir gün önce doktor da 9.gün kan ver demişti. Inşallah isteyen herkes güzel sonuçlar alsin, dualarimdasiniz🤲
Seni biliyorum kuzum degerin de çok güzel masallah, kat kat katlansin🥰 sağlıcakla tutunsun annesine

Kızlar ya birsey soracağım gereksiz takıyor olabilirim belki ama 🙈 herkes yedigine içtiğine dikkat ediyor mu transferden sonra? Mesela ben az önce ikram edilen bir dilim pastayı yedim 🙈 pişman miyim asla 😅 ama inceden bir vicdan yaptım sanki 🙈😇

Kızlar ya birsey soracağım gereksiz takıyor olabilirim belki ama 🙈 herkes yedigine içtiğine dikkat ediyor mu transferden sonra? Mesela ben az önce ikram edilen bir dilim pastayı yedim 🙈 pişman miyim asla 😅 ama inceden bir vicdan yaptım sanki 🙈😇
Ben dikkat etmiyorum malesef🙈 sadece kuruyemis yemeye ozen gosteriyorum. Meyve sevmem onu yemek icinde zorluyorum kendimi

Haha hamburger patates kola gömerken bu entryi okumam 😂😂 vicdanıma uçan tekme

Ahahahahah ay bir dilim pastadan nolacak bence olmaz yani 🙄😂 ben kortizon kullandığım için dikkat ediyorum yoksa doktor ödem olur her yerin dedi. Ama tadımlık şeylerin zarar vereceğini düşünmüyorum çok katı olmamak lazım bence 😍

X