2021 Ağustos transfer bekleyenler

inşallah canım ya :) peki sen trasnfer oldun mu ?? yoksa olacak mısın
Benim 9. Günüm canım, negatif gibi görünüyor ama sen buna takılma çünkü benim embriyolarım baska bir merkezden taşındı yani cem bey sadece transfer yaptı ve benim ilk transferde sorunluydu malesef. Senin ilk transferin mi

Benim 9. Günüm canım, negatif gibi görünüyor ama sen buna takılma çünkü benim embriyolarım baska bir merkezden taşındı yani cem bey sadece transfer yaptı ve benim ilk transferde sorunluydu malesef. Senin ilk transferin mi
evet canım tek embriyom var inşallah olur sebepsiz infertilite mi senin??

Evet canım transfer oldum 😁🙏🏻. 2 tane embriyo transfer ettiler umarım hepimizinkide sımsıkı sarılırlar bizlere 🥳. Normalde ikiz istemeyen ben şimdi ikiside benimle kalsın istiyorum 🙈.
Yaaaa ne güzel sağlıkla kucağına alırsın insallh. Ben de çok istedim ikiz olmasını doktorum pek yanaşmadı. Bana normal hayatına devam et dedi ben de hic bir şey olmamış gibi devam ediyorum 😁

Yaaaa ne güzel sağlıkla kucağına alırsın insallh. Ben de çok istedim ikiz olmasını doktorum pek yanaşmadı. Bana normal hayatına devam et dedi ben de hic bir şey olmamış gibi devam ediyorum 😁
Ya evet onu okudum maşallah sana en iyisini yapıyorsun valla. Senin öncekilerde mi tüp bebekti?

Yarina hastane randevusu almaya calistim ama malesef yok. Ozelde cok pahali. Aile hekimliginde vereyim diyorum. O da pazartesi cikiyor. Yada pazartesi rsndevusu alicam hastaneden.
Aile hekiminde pazartesi diyorlar ama sabah erken gidersen öğleden sonra 3 gibi gidip sorarsan çıkmış oluyor kuzum

KıZlar herkese selam. Kusura bakma eşim görevden geldi da)))herkese pozitif gören gözünüz aydın 💋💋herkese okuyorum takip ediyorum bu arada bügün benim 42 günüm ve bu testleri benimle dalga geçiyorlar)))şimdi 5 liralık yaptım o da birşey gösteriyor 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️Yarın eşimle doktora gidecem konuşacam baksın ultrasonda artık ilaç versinler yaaaa daha ne kadar beklecem

6FC830A3-796F-4F23-8775-82AC3C970F80.jpeg

KıZlar herkese selam. Kusura bakma eşim görevden geldi da)))herkese pozitif gören gözünüz aydın 💋💋herkese okuyorum takip ediyorum bu arada bügün benim 42 günüm ve bu testleri benimle dalga geçiyorlar)))şimdi 5 liralık yaptım o da birşey gösteriyor 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️Yarın eşimle doktora gidecem konuşacam baksın ultrasonda artık ilaç versinler yaaaa daha ne kadar beklecem
A.slm cnm. Kan testi yaptirmistin sanirsam en dogru sonuc o. Ama bu kadar uzun sure olmamasi da ilginc. Yarin bi git bencede. Hayirlisi olsun 😍

A.slm cnm. Kan testi yaptirmistin sanirsam en dogru sonuc o. Ama bu kadar uzun sure olmamasi da ilginc. Yarin bi git bencede. Hayirlisi olsun 😍
Ben pazar günü erken testi yaptım orda da birşey çıktı pzartesi gittim ocakta kan verdim 0 çıktı. Transfer için 10 tane normal testleri aldım şimdi onu yaptım 🤷🏻‍♀️Ne düşüncem bilmiyorum artık bu erken testi pazar günü

Eklentiler

• 9EA06831-9115-4249-B49A-D96EE41517ED.jpeg
    9EA06831-9115-4249-B49A-D96EE41517ED.jpeg
    51,8 KB · Görüntüleme: 34
X