2021 Ağustos transfer bekleyenler

Bisey sorcam kızlar ben lutinus fitil kullanıyorum bu fitiller idrar testinde pozitif gözükmesini sağlamaz dimi yani ondan dolayı pozitif olmaz idrar testi

Ayy asil transferden sonra basliyo 12 gun sonraya işinlanmak lazim
Güzel haberler aldıkça daha da sabırsızlanıyorum sanırım hepimiz çok mutlu olalım güzel haberler alalım inşallah
allahtan benimki sabah . Neyse güzel sonuçlasında gerisi önemli değil
hadi bakalım hayırlısıyla nasip etsin Allah inşallah sağlıkla kolaylıkla güzellikle

Transferi olan arkafaslarim hic korkmayin aci falan yok. Normal muayene gibi. Gidin bebislerinizi alin gelin
Çok teşekkürler. Suan o kadar stresliyim ki cevabiniz içimi rahatlattı. Aslında aciyor diyen duymadım hic ama benm canım da çok tatlı iste acı eşiğim çok düşük

Ben heyecanla 2 lt su içmiştim. Aşırılar aşırısı sıkışıktım hatta ultrasonla göbeğime bastırdıklarında az kalsın kaçıracaktım Resmen ona odaklandığımdan transferden hiçbir şey anlamadım. Hiç acı falan hissedilmiyor

Çok teşekkürler. Suan o kadar stresliyim ki cevabiniz içimi rahatlattı. Aslında aciyor diyen duymadım hic ama benm canım da çok tatlı iste acı eşiğim çok düşük
Hayirli olsun simdiden benim tam 4 bardak su ile dolmuştu mesanem suyu abartmayın sonra eziyet olabiliyor. Zaten acı olmuyor merak etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…