2021 Ağustos transfer bekleyenler

Çok teşekkür ederim. Şimdi çıktım. Kolay geçti ama ben de bir tık fazla sıkışmışım 15 dk yattım sonra wc ye ve çıktım hastaneden
Bende öyle yapmıştım yarim saate falan çıktım hastaneden çok yorma kendini sadece. Inşallah güzel sonuçlar alirsiniz

teşekkür ederim canım transfer ne zaman sizin?? ben bugün başladım estrofeme kaç günde yapılıyor acaba transfer
Beim 2 ağustos da oldu transferim kuzum. Transfer günü rahim kalınlaşması ve embriyonun gününe göre değişir. Benim regilden sonra 17.günde yapıldı kuzum.

Bu tekrar vermeler olmasa olmuyor mu ya bizim seninle günümüz aynı senin hiç başladı mı belirtin ?
Benim sadece sırt ağrım var ve hafif kasıklarda batmalar oluyo yani adet belirtisi adet olacağım zamanda böyle hissediyorum hafif bulantıda var ama zaten adet zamanı oda oluyor bende ekstra bi değişim inan ki yok

Benim sadece sırt ağrım var ve hafif kasıklarda batmalar oluyo yani adet belirtisi adet olacağım zamanda böyle hissediyorum hafif bulantıda var ama zaten adet zamanı oda oluyor bende ekstra bi değişim inan ki yok
Benimde yok o zaman ben anormal değilim sevindim

Ayy kahkaha attim :)) idolumsun canim. Afiyet olsun mucksss
Ayy napiiim ilk hamile kaldım aman birsey olmasın dedim düştü, ikinci hamile kaldım aman dedim yattığım yerden kalkmayacam yine düştü. Şimdi de amaaaan dedim sağlıklıysa benimle kalacak değilse zaten yatsam da tutamam bu sefer böyle gezme tozma planlarindayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…