2021 Ağustos transfer bekleyenler

Gozun aydin cnm walla cok sevindim umut oldun bize. Allah tamamina erdirsin cnm . Belirtin var mi
Inan ki hiç bir belirti yok bende göğüs hassasiyetim iğne vurmaya başlayınca oldu zaten transfer öncesi vardı sadece bel ağrısı vardı onun dışında hiç birşey yok bende kaç gündür kendimi yiyordum belirti yok diye

A arzu777 arkadasim kan verdin mi . Lekelenmenn durdu mu. Bi ses cikmayinca merak ettim seni
Günaydın canım, yok kan vermedim, eğer yerleşmeyle hemen kana geçmez diye düşünüyorum, lekelenmem halan devam ediyor, açık kahverengi, doktorum böyle az ve bazen oluyorsa bir şey yapmayalım dedi, eğer kırmızı ve çoğalırsa başka bir ilaç alıp, fitili de diğer ilaçla değiştirirsin regl rahat olabilmek için dedi sadece, lekelenmem de ara ara oluyor, yani hafif değiyor diyeyim, testte de dünkü gibi çok bakınca bir şey görünüyor, kan versem mi vermesem mi bilemiyorum, erkendir diye korkuyorum

evet )))bugün 38 günüm))))

Gelen giden yok mu hala ? Şükür ben şimdi adet oldum . 3. Gün için randevu aldım doktordan senin de eli kulağındadır gelir yakında
Yaaaa topik açtım herkese hamile kalmışlar benim hal tık yok)))yarın sabah kan verecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…