2021 Ağustos transfer bekleyenler

İyi akşamşar kızlar nasılsınız bugün transferin 5.günüydü akşamdan beri çok fazla bel ağrım var sizlerde de oldu mu bel ağrısı bu ikinci denemem ilkinde hiç olmamıştı

Kizlar bizim bu 2.denememiz olacak ilkinde 5aa 2 tane ebriyomuz tutmamisti simdi tutunmasi icin ekstra bi ilac falan verir mi acaba (rahimde gorunurde bi sıkıntı yok ).ilkinden sonraki denemelerde tutunmasi icin ekstra hap igne vs. kullanan oldu mu aranizda

bi daha ki aya nasip olsun insallah. Hicbisey bizim saglimizdan muhim degil. Lutfen yipratma
Doğrusunu söylemek gerekirse eşim ve kayınvalidemle zor geçti bu dönem, eşim her gün dışarıda arkadaşlarıyla oldu ve eve en erken gece 12de geldi. Hatta transfer günü beni eve bırakıp gece 5e kadar arkadaşlarıyla dışarıdaydı, ben de o evde olmadığı zaman uyuyamıyorum tabi ben de gece 5e kadar uyanıktım, kayınvalidem de ev işleri yapamıyorum diye beni zorladı, mesela evin her yerini süpürüp bizim odayı yapmıyordu, ama ben de boş durmuyordum gerçekten hafif şeylerde yardım ediyordum. Yani kısaca çok zor geçti, destek olmadılar bana, o yüzden ikinci kez bilemiyorum gerçekten

Ah canım zor zamanlar geçirmişsin peki eşine durumu anlattın mı yani bu durumdan rahatsız olduğunu

Ah canım zor zamanlar geçirmişsin peki eşine durumu anlattın mı yani bu durumdan rahatsız olduğunu
Evet dün de geç geldi 2de, senin yüzünden stress geçirdim,ondan oldu dedim, bir kez yazıp sormadın işte olunca, ablası da 2 küre yaptırdı tüp bebek, ama olmadı onda da. Onu her gün 2-3 kez Arıyordu, pasta, balık falan almıştı ona, benimle yabancı gibi davranması çok dokundu bana, hatta üstüne regl başlayınca bütün sinirimi ona döktüm dün, konuşmuyorum, valla dün o kadar sinirliydim ki yataktan tekmeyle itmemek için zoe tuttum kendimi

Şimdi bugün erken geldi, hemen işten sonra 9da. Yani anlamı var mı sonraki pişmanlığın, hiç odadan çıkmadım, sabah da işe yollamak için uyanmadım, şimdi banyoda acılı müzik açmış küvette oturuyor, duyuyorum burdan ben de içığı kaptıo kendimi uyuyor gibi göstericem çıkınca

Yarın sabah gidicem mutlaka, yani o saatte versem bile 2 güne çıkar, yani bir saate kadar tahlilleri toplayıp laboratuvara yolluyorlar, o da yarın sabah çıkıyor
Anladim canim turkiyede yaşamıyorsun sen sanırım sistem her yerde farklı oluyor. Insallah guzel sonuclar alirsin

Gel bi sarılım seniÇok zormuş(((yani eşin hep böyle mı yapar yoksa son zamanda başladı???benim de gezmeye gidiyor ara sıra geç geliyor diyorum kapı kapatıyorum istediğin yere yat hemen koşuyor. Hem haziranda oturduk çok ciddi konuştuk dedim madem çocuk istiyorsun beni strese sokmayacaksın. Doktorlar da ona sürekli söylediler stres çok etkiliyor. Opudan sonra arkadaşimla tatile gittim))) köye dedim gitmecem orda herkese soruyorlar ne zaman ne zaman Ben sonra ağlamaya başlıyorum))tamam dedi karıcım)))nasıl istersen yani böyle davranıyor . İyiki benim kayınvalidem çok iyi bir insan hiç bir zaman zorlamadı istediğim yapıyorum köyde. Canım sen kaç yaşında bilmiyorum belki gençsiniz bu yüzden eşin böyle yapıyor belki çocuk istemiyor Belki hazır değilsin neden kaçıyor her akşam???ben senin durumda olsa bi düşüneyım istiyorum mı ben böyle çocuğuma babası??hep bizi bırakır sonra . Vallah zor birşey . İnternette araştır instagramda psikoloji sayfaları var . Bende daha önce psikoloji gittim konuştum sonra eşimle da gittik aile terapisti. Yani boşanmak kolay ama bi yol bulmak beraber yaşamak çok zor . İnşallah herşey düzelir

Bizde de sinirler gergin. Az once ciddi bi kavga ettik. Ne kadar dusuncesizler bu durumda bile bizi uzuyolar

Arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum nomalde 12 gün boyunca günde 3 kez estrofem ve bir tane kan sulandırıcı kullanıyodum
Transfere 5 gün kala bu ilaçların yanı sıra 12 saatte bir tetradox, günde bir Prednol, günde 3 progeston fitil gibi bir de gün aşırı progeston iğne verdi bu kadar ilaç normal mi ilk olduğu için bilgim yok pek :) ilaçları takip etmekte zorlanıyorum neredeyse ve mide yanması yaşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…