2021 Ağustos transfer bekleyenler

Yarın sabah çıkmazsa moralini bozmayacaksan yap
Zor süreçlerden geçtik transfer sürecine gelene kadar 6 ay geçti çıkmazsa her türlü üzüleceğim ama bi yandan da merak ediyorum ya 5. Gun embriyosu 2 tane blast transferim oldu çıkar mı acaba gaza geldim de is ciddiye binince korktum 😂

Zor süreçlerden geçtik transfer sürecine gelene kadar 6 ay geçti çıkmazsa her türlü üzüleceğim ama bi yandan da merak ediyorum ya 5. Gun embriyosu 2 tane blast transferim oldu çıkar mı acaba gaza geldim de is ciddiye binince korktum 😂
Ay bilmiyorum benimde sizin gibi 2 tane oldu yarın 6.günümbende yapacağım pazartesi hastaneye yatıp serum alacağım onun için moral olsun istiyorum varsa 🙏🏻

Kizlar size ozel de mi yoksa devlette 2 tane embriyo transfer ediliyorlar???bana devlette doktor izin vermiyor((

Ay bilmiyorum benimde sizin gibi 2 tane oldu yarın 6.günümbende yapacağım pazartesi hastaneye yatıp serum alacağım onun için moral olsun istiyorum varsa 🙏🏻
Inşallah vardır ya ne serumu alıyorsun benimde pazartesi iğnem var bi yandan istiyorum yapayım bi yandan da hiç belirti yok korkuyorum 😔

Intralipid serum alıyorum. Bu arada benimde belirtim yok
Inşallah vardır ya ne bileyim yoksada eninde sonunda öğrenicez varsada öğrenicez ej azından elimizden geleni yapıyoruz biraz akışına bırakmaya çalışsak mı keşke diyorum boyle rahat biri olsaydim yaa

Bende ozeldeyim kuzum evet devlette 3.deneme olması veya 35 yaş üstü olman lazım 2 embriyo icin
ben 35 girdim ama ilk deneme . iste 2 tane embriyo var bekliyorlar bende dedim hadi ikiside yapalim doktor hayir dedi yani cogu gebelik riski var neler neler anlatti(((

Adetim geciktigi zaman ilk is gebelik testi yaparim. Cunku akljmda hep acaba oluyo ve stresten adetim gelmiyo diye dusunurum. Testten sonra geliyodu tanamen stres kaynskliymis

Inşallah vardır ya ne bileyim yoksada eninde sonunda öğrenicez varsada öğrenicez ej azından elimizden geleni yapıyoruz biraz akışına bırakmaya çalışsak mı keşke diyorum boyle rahat biri olsaydim yaa
Evet haklısın ama bu sürece girip olabilen yok malesef 😑

ben 35 girdim ama ilk deneme . iste 2 tane embriyo var bekliyorlar bende dedim hadi ikiside yapalim doktor hayir dedi yani cogu gebelik riski var neler neler anlatti(((
Evet kuzum çoğul gebeligin riskli olduğu bir gerçek kimi doktor gerçekten hiç istemiyor benim doktorumda çok zor kabul etti sırf yasal olarak hakkin var diye koyuyorum dedi 😂

X