2021 Ağustos transfer bekleyenler

Arkadaslar benim siskinlikten goguslerdeki dolgunluklardan bu sabah itibariyle eser kalmadi. Her adet oncesi ishal olurum. Ve yine olmusum. Adetime 3 gun var normalde. Bilemiyom artik hayirlisi
Ben bildiğim kadarıyla progesteron takfiyesi rügl olmamıza engel oluyor

Merhabalar
Benim Mart ayından dondurulmuş embriyolarım var ancak kaç aydır transfer gününe son 5 gün kala yapılan son kontrolde progestron hormonum yüksek çıktığı İçin transferim iptal oluyor. Bu ay yine doğum kontrol hapı kullandım tekrar ilaçlarıma başladım. İnşallah progesteron 1 in altında çıkarsa 20 si gbi transfer olacağım. Aranızda böyle bir problem yaşayan var mı

Arkadaslar benim siskinlikten goguslerdeki dolgunluklardan bu sabah itibariyle eser kalmadi. Her adet oncesi ishal olurum. Ve yine olmusum. Adetime 3 gun var normalde. Bilemiyom artik hayirlisi
Test günün gelmeden kendini herhangi bi duruma odaklama.Kullandığımız ilaçlar adet olmamıza engel.Ben lucrin depot iğne vuruldum geçici menepoz için ama bende de var adet belirtileri. Takılma yani,hayırlısı olacak hepimiz için.Hayırlı olanın gönlümüzde ki olması için dua edeceğiz

Allah kolaylıkla transferini olmayı,sağlıkla sonuca ulaşmanı nasip etsin inşallah.

ya benim de adet ağrılarım var. dediğin gibi bende ishal oluyorum karnım bir tuhaf transferin bu gün 10.günü. senin kaçıncı günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…