2021 Ağustos transfer bekleyenler

Sonucunu bizede yaz.
Sabah yaptım erken gebelik, 10 hassasiyet, telefonda belli olmasa da ben görüyorum gibi, artık öyle görmek istediğim için mi, yoksa gerçekten mi var bilemiyorum. 4.gün embriyosunun trasferinin 8.günü

Eklentiler

• 18DACD15-18C1-4E19-8CD5-A1B3E5903C7D.jpeg
    28,1 KB · Görüntüleme: 76

Eklentiler

• A19A2C22-ED54-4BDA-A4BC-12074E63CEC6.jpeg
    33,8 KB · Görüntüleme: 71
Sabah yaptım erken gebelik, 10 hassasiyet, telefonda belli olmasa da ben görüyorum gibi, artık öyle görmek istediğim için mi, yoksa gerçekten mi var bilemiyorum. 4.gün embriyosunun trasferinin 8.günü
Bende görüyorum hayırlısı olsun

Ve belirti arayam arkadaşlara bir tavsiyem var. Aramayin arkadaşlar, 4transfer yaşadım hepsi birbirinden farklıydı. Hepsi de tuttu ama benim düşük sorunum var melesef

Hayalet çizgi gibi. Telefonda tam görünmez muhtemelen sen daha iyi görüyorsundur. Bende önceki transferimde 5.gunde böyle görmüştüm

Ve belirti arayam arkadaşlara bir tavsiyem var. Aramayin arkadaşlar, 4transfer yaşadım hepsi birbirinden farklıydı. Hepsi de tuttu ama benim düşük sorunum var melesef
Hayırlısı olsun inşallah bu sefer kucağınıza alın benimde öyle tuttular ama düştüler l, sizin neden düştü belli mi

Arkadaslar benim siskinlikten goguslerdeki dolgunluklardan bu sabah itibariyle eser kalmadi. Her adet oncesi ishal olurum. Ve yine olmusum. Adetime 3 gun var normalde. Bilemiyom artik hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…