2021 Ağustos transfer bekleyenler

Tecrübeli arkadaşlar yumurta toplamadan sonra 2. Adet gecikir mi ?Benim bu yaşıma kadar hiç şaşmadı hep 28. Gün olurdum toplamadan sonra bile 28. Gün oldum hatta ama bu sefer transferi bekliyorum 31. Gün oldu tık yok 😩

Silik ama görüyorum gibi kuzum inşallah vardır ya. Kaçıncı gün embriyosuydu
İnşallah canım 😍 4. Gün embriyosuydu, transferin 8. Günü. 5.gününü benimle beraber tamamladı yani 😍 öyle hesaplarsak 5.gün embriyosunun 7.günü. Zaten 7.günden başlayarak kana beta hcg salgılanıyormuş diye okumuştum rusça

4. Gunu cnm. Senin test gunun gelmis aslinda yapmadin mi kuzum
5. ve 7.günlerde yaptım idrar testi. yaptım çıkmadı. tabi bu durum bende yeni değil transfer sonrası da hissetmiştim böyle. pazartesi kan vericem bakalım

İnşallah canım 😍 4. Gün embriyosuydu, transferin 8. Günü. 5.gününü benimle beraber tamamladı yani 😍 öyle hesaplarsak 5.gün embriyosunun 7.günü. Zaten 7.günden başlayarak kana beta hcg salgılanıyormuş diye okumuştum rusça
Evet zaten genelde 7de falan başlar diyorlar normal zamanında başlamış. Test gunun ne zamam

Tecrübeli arkadaşlar yumurta toplamadan sonra 2. Adet gecikir mi ?Benim bu yaşıma kadar hiç şaşmadı hep 28. Gün olurdum toplamadan sonra bile 28. Gün oldum hatta ama bu sefer transferi bekliyorum 31. Gün oldu tık yok 😩
2.adeti etkileyedeğini sanmıyorum. Gebelik testi yaptınız mı?

Test günün gelmeden kendini herhangi bi duruma odaklama.Kullandığımız ilaçlar adet olmamıza engel.Ben lucrin depot iğne vuruldum geçici menepoz için ama bende de var adet belirtileri. Takılma yani,hayırlısı olacak hepimiz için.Hayırlı olanın gönlümüzde ki olması için dua edeceğiz🥰
Lucrin den dolayı adet gecikmesi yaşıyorsun o zaman bende oldum

Bana hemşire 12.gunde yap dedi bilgilendirmede sonra doktorum odama geldi 12 gün çok değil mi hocam dedim 9.gun de yap 5.gun embriyosu 9.gunde cikar varsa dedi. 4 gunum kaldi 😊
Ben gittim şimdi, şansımdan saat 1e kadar tahlil isteyebiliyormuşuz, yarın sabaha kaldı, o da 1 güne çıkıyor cevabı

X