2021 Ağustos transfer bekleyenler

Transferimin 4.günü çatlatma iğnesi 12. Gün oluyor

Eklentiler

• E6666259-6301-4D28-AAC2-6346468E0B85.jpeg
    E6666259-6301-4D28-AAC2-6346468E0B85.jpeg
    163,5 KB · Görüntüleme: 46
Kanda 10.gün kesin çıkar inşallah
İdrarda bile 8-9.gün öğrenenler var canım.
Benimde 3 Eylül transfer 16 Eylül test günü 13üne kadar sabetmeyi planlıyorum 🤷🏻‍♀️
Gerçekten günler geçmiyor güzel sonuçlar görürüz hepimiz inşallah 🙏🏻 peki erken gebelik testinde hcg kaç civarındayken çıkıyor güvenilir oluyor mu sonuç acaba

Benim ilk transferimde 20 gün sonra çağırmışlardı zaten adet olmuştum gitmedim ona da.Doktora göre değişiyor normal yani.Kesin sonuç almak istiyorsan 10 eylülde kan testi yaptır canım.
Muhtemelen dayanamayıp yaptıracağım tedaviye başlarken bu sefer doktorum ne derse onu yapcam moral bozmayım diyordum ama beklerken öyle olmuyor düşünceler 🙂 inşallah güzel olur sonuçlarımız 🙏🏻

Gerçekten günler geçmiyor güzel sonuçlar görürüz hepimiz inşallah 🙏🏻 peki erken gebelik testinde hcg kaç civarındayken çıkıyor güvenilir oluyor mu sonuç acaba
Hiç bilmiyorum canım ama 5.gün itibariyle hcg hormonu salgılanmaya başlıyormuş öyle söylemişti hemşirem.
Şöyle de bir tablo görmüştüm 🤭 en zor geçen günler. İnşallah pozitifle sonuçlansın hepimiz için.

Eklentiler

• Screenshot_20210908_085433_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210908_085433_com.android.chrome.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba kızlar, 31 Ağustosta 5.gün dondurulmuş 2adet embriyo transferi oldum 2.denemem ve test günüm için 14Eylül dedi doktorum yazdıklarınızı okuyorum benim kadar geç verilen kimse yok. Garantiye almak için mi dedi acaba bilmiyorum 10.gün mü test yaptırsam kesin sonuç çıkmaz mı?
Doktor mu öyle söyledi hemsireler mi ? Bazen hemşireler rutin söyleyebiliyor. Benimde transferden sonra hemşire 12 gün sonra yaptır demişti. Sonra doktorum odaya gelince hocam 5.gün embriyosu için 12.gün çok değil mi demistim. O da evet çok tabi ki 9.gun yaptir demisti. Bende 5.gun embriyosunun 9-10 da ciktigini dusunuyorum. 3.gün embriyoları için farklı olabiliyor tabi durum

Hiç bi zorluğu yok canım İnan hiç hissetmiyorsun Bile.Doktor Tamm bitti diyince bi nasıl yani oluyorsun düşün 😂😂 sadece işte tuvalletini tutuyorsun Ya böyle normalde de tuvaletini tutunca karnın azıcık açıyor Ya o var sadece başka merak etme.Birde bazı hastanelerde transferden sonra hemen kaldırıyorlar kalkma.En az 15 dk uzan muhakkak tuvalete de 15 dk sonra git.
Cokkk teşekkürler canim bilgiler icin

Doktor mu öyle söyledi hemsireler mi ? Bazen hemşireler rutin söyleyebiliyor. Benimde transferden sonra hemşire 12 gün sonra yaptır demişti. Sonra doktorum odaya gelince hocam 5.gün embriyosu için 12.gün çok değil mi demistim. O da evet çok tabi ki 9.gun yaptir demisti. Bende 5.gun embriyosunun 9-10 da ciktigini dusunuyorum. 3.gün embriyoları için farklı olabiliyor tabi durum
Doktorum söyledi ama dediğiniz gibi doktor da olsa rutin söylemiş olabilir. Bugün 8.günüm 10.gün ben de yaptıracağım dayanamıyorumm

Doktorum söyledi ama dediğiniz gibi doktor da olsa rutin söylemiş olabilir. Bugün 8.günüm 10.gün ben de yaptıracağım dayanamıyorumm
Az kalmış yine maşallah baya dayanmışsınız. Bende öncesinde yapmadım. 9.gün kan verecektim şok olmayayım diye 8.gün idrar testi yapmıştım 😂

Az kalmış yine maşallah baya dayanmışsınız. Bende öncesinde yapmadım. 9.gün kan verecektim şok olmayayım diye 8.gün idrar testi yapmıştım 😂
İlk transferimde o kadar üzülmüştüm ki negatif testten sonra iğneler daha da bi ağır gelmeye başlamıştı aynı duruma düşmek istemedim Allahım nasip eder bu sefer inşallah🤗

X