2021 Ağustos transfer bekleyenler

Evet vicdan yaptım şu an ya bir şey olduysa diye 🙈 olmaz değil mi yaa
Yok yok olmaz Allah’ın izniyle. Ben birleştirilmiş sınıf öğretmeniyim köyde hem de 4 sınıf bir arada. İster istemez yoruluyorum. Okulda ağrım vardı mesela benim de eve geldim uzandım geçti. 😊

Yok yok olmaz Allah’ın izniyle. Ben birleştirilmiş sınıf öğretmeniyim köyde hem de 4 sınıf bir arada. İster istemez yoruluyorum. Okulda ağrım vardı mesela benim de eve geldim uzandım geçti. 😊
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun. İyi ki var bu forum ve sen gibiler 🙏🏻 Allah sana da kolaylık versin. Sağ Salim kucağına al inşallah.

Ne demek.Bir de canım transferden sonra hepimiz hemen Bi belirti aramaya başlıyoruz hiç arama.Çoğumuzda olmadı bile belirti.Ama 3 gün yat dinlen bence tanii bünyeden bünyeye değişiyor ama ilk gün ben arabada yatarak gittim eve o gün de full yattım uyudum.hiç kalkmadım vallahi.yataktan da ani ayağa kalkışlar yapma.Kimisi ilk gün gidip geziyor yine de tutuyor Allah’ın takdiri elbette.bende ilk transferde çok dikkat etmemiştim açıkçası bunda 7-8 gün yattım dinlendim.Yemek yapmadım temizlik yapmadım.Tuvalete Ya da yemek yemeye kalktığım zaman da çok yavaş hareket ettim.Sabki ameliyat olmuşumda yürüyemiyor gibi 😂😂😂 tabii bunlara kalkınca evin içinde Bi dolandım hani kan akışı da olsun diye vücutta.Bunlar benim kendi tecrübelerim herkesin ki farklı oluyor.Sende ona göre inş tutar 🤲☺️☺️
İnsallah guzel haberlerle cokkk teşekkürler💝

Sen aslında bence muhattap olmakla hata yapıyorsun rahatsızım konuşamam diyeceksin raporu da vereceksin eşine götürecek. Neyse boşver sen onu hiç düşünme şimdi daha çok sinirini bozma
Kalp atışını duydum okulun yoğunluğundan doktora bahsettim gidebilirsin dedi git biraz çalış kafanı dağıt. Dedi rapor almaktan vazgeçtim😌

Nj

Hyr dün 8.gundu verdim iste 36 cikti bugun 9.gunum tekrarlamadim. Pazara kdr vermemeyi düşünüyorum moralim bozuluyor . Zaten adet zamanım haftasonu bakalım artık hayırlısı
Canım kanı erken vermenin dezavantajı işte 😔
Hüzün kaplamasın içini lütfen, haftaya kadar baya artar bence. Çok umutluyum senden 🤗🙏🏼
Hcg 9la öğrenip sağlıcakla bebeğini alanlar var önceki ayların topiklerinde.
İyi düşün iyi olsun 💕

Canım kanı erken vermenin dezavantajı işte 😔
Hüzün kaplamasın içini lütfen, haftaya kadar baya artar bence. Çok umutluyum senden 🤗🙏🏼
Hcg 9la öğrenip sağlıcakla bebeğini alanlar var önceki ayların topiklerinde.
İyi düşün iyi olsun 💕
Doktorum dusuk demeseydi bende umutlanmıştım okuduklarımdan 😔
Inşallah dediğin gibi olur 🎈

Evet ikizler ve daha önceki 5 tane gebelik kaybı muhtemelen biraz daha riskli yapıyor. Korkmayın doktorunuz bisey olmaz dediyse olmaz 🤗
İnşallah hayırlısı ile kucağımıza aldığımız günleri de görürüz🙏 herkes için dua ediyorum inşallah herkes mutlu sona ulaşır benimde ikinci denemem 5 yıldır hiç hamile kalamıştım ilk defa

Evet ikizler ve daha önceki 5 tane gebelik kaybı muhtemelen biraz daha riskli yapıyor. Korkmayın doktorunuz bisey olmaz dediyse olmaz 🤗
Öğretmen arkadaşlar Raporu nasıl alıyorsunuz doktorunuz özel olarak mı durumunuzdan dolayı verdi yoksa talep halinde herkes veriyor mu yeni gebelik ya da tüp bebek diye? O kadar riskli ki okul ben de çok korkuyorum her gün bi öğretmenimiz pozitif çıkıyor.

Öğretmen arkadaşlar Raporu nasıl alıyorsunuz doktorunuz özel olarak mı durumunuzdan dolayı verdi yoksa talep halinde herkes veriyor mu yeni gebelik ya da tüp bebek diye? O kadar riskli ki okul ben de çok korkuyorum her gün bi öğretmenimiz pozitif çıkıyor.
Benimkiler ikiz olduğu için olabilir ama doktorum şu aşamada çalışman uygun değil dedi. Normal rapor aldım ama ücretsiz izine çıkacağım.

X