2021 Ağustos transfer bekleyenler

Valla ben kendim bile gitmedim eşim gidip verdi. Benim doktorum izin vermiyor zaten. 40 gun aldim sonra heyet raporu ayarlayacagim dedi doktor
Çok iyi olmuş gerçekten ama bana doktor işe dönebilirsin dedi peki ücretli öğretmen mi geldi yerinize ne oldu

Bana çok sorun çıkardı rapor alma ben zor durumda kalıyorum felan dedi haftaya gideceğim bakalım zorlanırsam yine rapor alırım dedim kaç gün rapor aldınız siz
kuzum sorun çıkarma hakkı yok ki işleme almak zorunda sonuçta 40 gün rapor hakkımız var böyle bir konuda kullanmayacağız da ne zaman kullanacağız ??

Transfer islemi zormu canim bide o kismindan bahsetsek
Hiç bi zorluğu yok canım İnan hiç hissetmiyorsun Bile.Doktor Tamm bitti diyince bi nasıl yani oluyorsun düşün 😂😂 sadece işte tuvalletini tutuyorsun Ya böyle normalde de tuvaletini tutunca karnın azıcık açıyor Ya o var sadece başka merak etme.Birde bazı hastanelerde transferden sonra hemen kaldırıyorlar kalkma.En az 15 dk uzan muhakkak tuvalete de 15 dk sonra git.

Arkadaşlar gonapetly iğnede hcg var mı kesin bilgi olsun istiyorum
Benim yumurta toplamadan önce ovitrelle yerine gonapetly vurulmustu. Neden diye sordugum da yumurtam cok oldugu icin ovitrelle de betahcg oldugu icin ohss riskinin arttigini, gonapetly de olmadığını söylemişlerdi. Ama aklımda yanlış kalmış olabilir. Kesin bilgi istiyorsan bence doktoruna veya eczaneye danışmalısın.

Benim yumurta toplamadan önce ovitrelle yerine gonapetly vurulmustu. Neden diye sordugum da yumurtam cok oldugu icin ovitrelle de betahcg oldugu icin ohss riskinin arttigini, gonapetly de olmadığını söylemişlerdi. Ama aklımda yanlış kalmış olabilir. Kesin bilgi istiyorsan bence doktoruna veya eczaneye danışmalısın.
Eczacıma ve hemşireme sordum yok dediler bugün transferimin 3. Günü transfer günü sayılsa 4. Gün test yaptım dayanamadım böyle çıktı
Çatlatma iğnesini transfer öncesi 11 gün önce vuruldum

Eklentiler

• 18163B50-1E49-4B23-8E3F-C3CE88F67B37.jpeg
    18163B50-1E49-4B23-8E3F-C3CE88F67B37.jpeg
    41,5 KB · Görüntüleme: 43
  • 4BD75C2B-2F46-485A-BB7A-4B9BB255F191.jpeg
    4BD75C2B-2F46-485A-BB7A-4B9BB255F191.jpeg
    236,2 KB · Görüntüleme: 39
Eczacıma ve hemşireme sordum yok dediler bugün transferimin 3. Günü transfer günü sayılsa 4. Gün test yaptım dayanamadım böyle çıktı
Çatlatma iğnesini transfer öncesi 11 gün önce vuruldum
11 günde kalmaz zaten, hayırlısı olsun inşallah pozitif görünüyor erkenden tutunmuşlar 🧿 çift embriyo mu transfer edildi ?

X