2021 Ağustos transfer bekleyenler

Bulantım ağrım şişkinliğim vs hiç yok. Sadece tlfda veya tvde ne görsem canım çekiyor. Şimdi de döner çekiyor mesela canım offff

Ayynen bende bunu düşünüyorum hep akşamları akşam yemeğimi yiyip ilaç içtikten sonra oluyor. Acaba çok mu yemek yiyorum diyordum bende🤦‍♀️
İnsan bu süreci hiç bilmeyince sinek uçsa vızıldasa bi sebep arıyor 😂😂😂😂😂

Demin kendı kendımi yakaladığım düşünce aynen şu, reklamda börek var.
İçimdeb düşünüyorum" hmmmm şimdi benım bunu canım istemeli mi... Evet bence istemeli, bakayım canım istiyor mu🤔🤔yoooz hayır istemiyor... Sonra bi düşünce Allah Allah neden istemiyor acaba😂😂😂😂😂😂😂

Kendıme guldum yaa zorla bişey hissettirmeye calısıyorum kendıme

İnsan bu süreci hiç bilmeyince sinek uçsa vızıldasa bi sebep arıyor 😂😂😂😂😂

Demin kendı kendımi yakaladığım düşünce aynen şu, reklamda börek var.
İçimdeb düşünüyorum" hmmmm şimdi benım bunu canım istemeli mi... Evet bence istemeli, bakayım canım istiyor mu🤔🤔yoooz hayır istemiyor... Sonra bi düşünce Allah Allah neden istemiyor acaba😂😂😂😂😂😂😂

Kendıme guldum yaa zorla bişey hissettirmeye calısıyorum kendıme
😂😂😂 bende hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi.Hiö belirti yok göğüs hassasiyeti haricinde hiö öylr canım bir şey isriyor Ya da istemiyor gibi değik 🙈

Canım benim de transferden sonra başladı kasık ağrısı yerleşme belirtisi dediler genelde şuan da da daha fazla devam ediyor
Benimde bugün baya bi yürüdüm 2 defa oldu adet ağrısı gibi hiç olmuyodu benim ağrım yürüdüğümden mi oldu acaba bu ağrılar sıkıntı değildir dimi ? 🙄

Merhaba , 5. Gün embriyosu transfer edildi bugün transferimin 6. Günü sabah evde test yaptım silik 2. Çizgi çıktı. Dayanamayıp kan verdim değerim 15,83 cıktı. Biraz erken yaptım biliyorum ama sanki değerim düşük çıktı 😔

Merhaba , 5. Gün embriyosu transfer edildi bugün transferimin 6. Günü sabah evde test yaptım silik 2. Çizgi çıktı. Dayanamayıp kan verdim değerim 15,83 cıktı. Biraz erken yaptım biliyorum ama sanki değerim düşük çıktı 😔
Yoooo gayet normal.Biraz beslenmene dikkat et.hgc değerdi yükseltiyor yediklerimiz ☺️ Düşürme yüzünü hiç

değer normal 6.gün için 12.günde 100 üzeri çıkıyor çoğunluğun 100-300 arası yani şu an normal seninki

X