2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Eklentiler

• 77DDE63D-649F-45C7-9F11-B3CC66D9346D.jpeg
    77DDE63D-649F-45C7-9F11-B3CC66D9346D.jpeg
    80,4 KB · Görüntüleme: 20
Ayy ne hissettin ilk keseyi gördüğündee🥰 ne kadar güzel bi duygu Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallahhh 🤲 🤲 🤲
Kalbim durdu eşim yanımdaydı bak dedim şu küçük yuvarlak kese doktor diyo ne bilinçli bi anne😂😂😂 ben heyecandan öldüm çok korkuyordum bi aksilik olacak diye elhamdulillah olmadı

Kalbim durdu eşim yanımdaydı bak dedim şu küçük yuvarlak kese doktor diyo ne bilinçli bi anne😂😂😂 ben heyecandan öldüm çok korkuyordum bi aksilik olacak diye elhamdulillah olmadı
Al benden de o kadar nefesimi tutmustum resmen. Doktor hah keseyi gördüüükk diyince bi ağlama krizine girdim ki ağlarken titremekten doktor kesenin resmini çekemedi sonra tekrar nefesimi tuttum da hareketsiz kalinca resim aldı 🤣🤣🤣 şanslısn yaa ben özele gittigm halde eşimi almadılar iceri pandemiden dolayı 😊

Aranıza dünkü tahlil sonucum olan 1234 beta ile bende katılıyorum 😁 bugün keseyi de gördük. Şimdilik 4 hafta diyebiliriz ama kesin doğum tahmini ve haftalığını 15 gün sonra söyleyebilirim dedi 🙆🏻‍♀️ Sadece folik asit al dedi.
Sizinle nerdeyse ayni betamiz bizde dun gorduk keseyi.15 gun sonra kalp atisini duyup testler yapicak oyle haftalik soylycek banada

Al benden de o kadar nefesimi tutmustum resmen. Doktor hah keseyi gördüüükk diyince bi ağlama krizine girdim ki ağlarken titremekten doktor kesenin resmini çekemedi sonra tekrar nefesimi tuttum da hareketsiz kalinca resim aldı 🤣🤣🤣 şanslısn yaa ben özele gittigm halde eşimi almadılar iceri pandemiden dolayı 😊
Alır ya benim doktorum çok anlayışlı eşim çekindi girmek isteyipte geride durdu doktorumda sağolsun lütfen içeri buyrun ultrason bölümüne alalım sizi dedi

X