2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimkide bu 🙊kücük mercimegim benim. 0,32 mm ymis. Kizlar insallah hepiniz kucaginiza alirsiniz bende dahil.

Eklentiler

• 20201207_093552.jpg
    20201207_093552.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 45
Bide kalp atisi duydugunzda bebisin bpyunuda yazin. Cok merak ediyoeum sizinkiler kac mm diye 🙊🙊🙊🙈 bu hafta persembe kontrole gidicem . Su an progestan aliyorum baska hafif pembemsi knamam vardi diye. Cok sükür su an yok insaLlahta gelmez

Kızlar hastaneden geliyorum bende sat a göre 6+1 ama ultrasona göre 5+4 çıktık yolk sac göründü, embriyo görünmedi. Doktoruma geç yumurtlamam oldu benim ondan olabilir mi dedim. Olabilir, olmayadabilir bir sonra ki kontrole bebek oluşmamış olursa sıkıntılı boş gebelik dedi üzüldüm baya ama boş gebelik olsa yolk sac olur muydu ki ya
Canim benimde 5+3 de minicik bir oluşum vardi. Hatta bugün tam 6.hafta yani 6+0 yinede cok minik dedi doktor. Benim bildiğim yolk sac bebegin olusumunu sagliyordu.

Büyümüş mü ya küçük bu haftasına göre bence. Uff kadınlar kulübünde takıla takıla kendimi başka hcglerden baska keselerden kiyaslamaktan kafayı siyircam galiba 😁 herkes mi cok hızlı ben mi yavasim anlamadm🤣
Bana da büyük geldi malum hiç kese görmedim ki 😂😂 ideali kaçmış ki belki bizim bebe minyondur 🤣

Vallahi ben söyledim hem de daha öğrendiğimde üç haftalıktı anne babalar biliyor biz de niye içine atasın ki bu sevinci 🥰paylaş gitsin kötü giderse de gider aileler de o durumda üzülmek yerine bizleri teselli etsinler zaten kadın kadar kimse üzülemez İnşallah hep olumlu düşün olumlu olsun 🧿❤️
Soyledim cok sevindi😂

Gerçekten söylemek sıkıntı söylememek sıkıntı ben daha yeni bugün anneme tek dedi oda hep diyor seni rüyalarda görmüşüm ondan dedim kimseyede deme dedim ama esimin ailesine söylemek gibi hiç bir fikrim yok varsın biraz daha kalsın gurbetteyim göremezler zaten 🤭🤭
Benimki hemen gitti anasina soyledi.daha beta degerim 35ti

Kızlar benim randevum carsambaya gecmi kaldım yaaaa... hepiniz gtmıssınız 😄 nası vakit gecıcekkk sabırsızlanıyorumm🌺

Evet internettr yolk sac oluştuysa %90 normal bir gebeliktir boş değildir diyor. Sen yolk sac mı gördün embriyo mu

Ben
2 aralikta beta hcg 4500 ken vajinal ultrasonda sadece boş kese gördüm. Kese 8mm di.
7 aralıkta kese 19mm di yolk sac minicik bir bebek oluşumu vardi.doktor 5+2 5+3 dedi.
Bugün yani 11 aralikta yolk sac ve bebek ve kalp gördüm.bebek yine minik dedi doktor.6 haftalik tam dedi.
Sen hafta hesabi yapma önemli olan kese ölcumuyle haftanin tutmasi. Benimde sat tarihine göre 1 hafta geri.

X