2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
5+2 ye göre evet kese görünmesi lazım. Ama kan değerinin 1000lerinin üstüne çıkması lazım. Kan değerine göre 5 haftalık değilsin

doktorunla gorustunmu nediyor , bana az gibi geldi sanki ama bilmiyorum morelini bozma kanama var diye dusuk olucak anlaminada gelmiyor bol bol dinlen hoc kalkma
Henüz doktora gitmedim. Dahiliyeden kan girişlerini yaptırmıştım. Yarın gideceğim kendi doktoruma. Az mı diyorsunuz? Sizlerde nasıldı kan değerleri haftasına göre

kizlar ara ara adet agrilarina benzer ağrılarım oluyor sizde de oluyor mu insan tedirgin oluyor yaa

Merhaba kızlar, bende bu ay sürpriz bir şekilde hamileliğimi öğrenenlerdenim. Beta hcg değerim dün 700 çıktı ve pazartesi kese için çağırdı dr um. Biraz önce hafif kahve rengi lekelenmem oldu sizce normal mi ? Lekelenme yasıyo musunuz ?

Kizlar gögüslerde acima varmi. Benim vardi ama tamamen gecti siz ne durumdasiniz

Yaşayanlar var canım yerlesme kanamasi diyorlar. kahverengi leke önemli değil pıhtı şeklinde ve kırmızı olmadığı müddetçe önemli değil

Ben keseyi beta hcg 4500 ken gecen çarşamba gördüm. Bu salı gittigimde yine kese ve yol sac olusmustu ama kalp duyulmadi. cuma yine gel dedi.
Canım selam. Geçen de yazmıştın. Otomatik düzeltme sandım. Ama yine yazmışsın yol sac nedir. Bilmediğimden soruyorum lütfen kusura bakma

Canım selam. Geçen de yazmıştın. Otomatik düzeltme sandım. Ama yine yazmışsın yol sac nedir. Bilmediğimden soruyorum lütfen kusura bakma

Canim once kese olusuyor sonra kese ortalama 10 mm olunca yolk sac olusmasi lazim. Yolk sac bebegi olusturacak kan hücrelerini sağliyor diye biliyorum. Yolk sac dan sonrada bebek olusmaya basliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…