2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba arkadaşlar. Adetim bir hafta geçti. Tam idrardan testi yapacaktım ki adet oldum.(olduğumu sandım) salı günü ağrıyla birlikte kanamam oldu adet başlangıcı gibiydi ikinci gün azaldı. Bugün daha da azaldı. Kan tahlili verdim sonuç şimdi çıktı beta 400. Çok şükür ikinci bebeğime hamileyim. Sizlerde kanama oldu mu? Hemen doktora gidip kanama için danışmak istiyorum ne tavsiye edersiniz

Merhabalar adet günüme göre bnmde 4+7 kasıklarımda ağrım var . Daha önce 6 . haftada iç kanama sonucu kürtaj oldum. ağrılarımdan kaynaklı yine korkuyorum. Dikkat etmemiz gereken hususlar nelerdir?

Kızlaaar nasılsınız nasıl gecıyo gununuz 🌸

Ben bütun gün resmen baygin gibi uyuyorum canim. Progestran ilaclar yapiyormus. Birde iştahım hiç yok icim almiyor hicbirsey. O da ilactan olabiliyormus. Yarin sabah 10.30 da randevum var insallah bu sefer kalp atisi duyarmiyim stresindeyim

Ben bütun gün resmen baygin gibi uyuyorum canim. Progestran ilaclar yapiyormus. Birde iştahım hiç yok icim almiyor hicbirsey. O da ilactan olabiliyormus. Yarin sabah 10.30 da randevum var insallah bu sefer kalp atisi duyarmiyim stresindeyim
Bende öyleyim sürekli bir uyku hali ya kuluçka tavuğu gibi😊 progestani fitil olarak mi kullaniyorsunuz? Onun yan etkisi olduğunu bilmiyordum hamilelikten sanıyordum ya🤔
Yarın sabah benimde randevum var ama kese için. Siz keseyi ne zaman gördünüz acaba?

Bende de minik ısırıklar gibi oluyor ve batmalar ve birazda üşüme ama kramp yok . Birde arkadaşlar bu aylarda dikkat edeceğimiz neler var. Benim daha önce düşük oldugu için endişeliyim acıkcası🤷‍♀️
Mrb canim elinden geldiğince yetismeyecegin bir yere uzanma yukarilara falan bol bol dinlen su iç tedbir senden takdir allahtan canım sağlıkla kavus

Canım herşey güzel olacak inşallah merakla yarını bekliyorm 🤲🤗

X