2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben normalde tüp bebek tedavisi görüyordum mayısta 6 haftalık kaybım oldu ekimde de 2. transferi yapacaktık dondurulmuş embriyolarımızın hepsi çözülünce bozuldu. Bende bir süre ara vermeye karar vermişken süpriz şekilde hamile olduğumu öğrendim🙏🏻 Bu yüzden dr hemen progestan fitil ve oksapar iğne başladı zaten. İnşallah sağlıkla ve hayırlısıyla devam eder benim ve hepinizin gebeliği🙏🏻

Hayirli olsun canim. Saglikla sihatle devam etsin insallah. Bende oksapar igne progestan ve coraspin 100 lük kullaniyorum.

Hatırladım. Sen ic kanama geçirmiştin dimi.. Ya içini ferah tut inşallah aynı durum değildir. Yarin kese kontrolün mü var?

Yok canim hic kanama olmadi. Bu seferkinde 2 sefer kahverengi lekelenme oldu . Keseyi pazartesi gördüm yarin kalp icin gideceğim

Hayırlı olsun öncelikle 🧿
Kaç günde bir regl oluyorsunuz değeriniz iyi çıkmış 2 günde bir katlaması önemli olan
Güzel güzel artsın değerleriniz 🙏
28 günde bir genelde.. 2.oğlumda daha erken 200 lerde çıkmıştı sanki. Tekrarlayacakmış dr testi.. İnşallah artar bakalım. Teşekkür ederim 💕

Kızlar herkese merhaba ☺️ Nasipse ben de Ağustos annesi olacağım bugün adet olmam gerekiyordu iki gün önce idrarda pozitif gördüm bugün de kanda 405 çıktı değerim 🙏🏻❤️ İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız miniklerimizi 🙏🏻❤️🥰

X