2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kanamanın şiddeti nasıldı canım
iç kanama olmuş bende ve bebek ölmüştü. normal dış kanama olmadı. hatta doktor şaşırmıştı bunu normal kanama olarak dışarı atması lazımdı nasıl atmadı diye. Atmadığı için bende 8 haftada kalp sesi duymaya gittim halbuki 6. haftada olanlar olmuş

Ben günde 3 tane progestran 200ml agizdan aliyordum. Doktoru aradim demin ayni ilaci fitil olarak kullan dedi . ben pazartesi keseyi gördüm yarın randevum var

Ben günde 3 tane progestran 200ml agizdan aliyordum. Doktoru aradim demin ayni ilaci fitil olarak kullan dedi . ben pazartesi keseyi gördüm yarın randevum var
Ağızdan aldığın için demekki canım baya bulantı vs yaşayan da var ağızdan alınca. Halbuki fitil olarak daha etkili neden vermemis ki ilk başta kaçıncı gün gördün keseyi peki kan değerin kac iken gördün acaba?

Ben keseyi beta hcg 4500 ken gecen çarşamba gördüm. Bu salı gittigimde yine kese ve yol sac olusmustu ama kalp duyulmadi. cuma yine gel dedi.

Merhabalar benimde bat 24 ekim aslında beklenen dogum tarihi 31 temmuz ama bizim bıdık gec dollenme olmuş 1 hafta geriden gidiyoruz pazartesi keseyi gördük 4+6 dedi doktor
Sat demek istediniz sanırım bende aynı durumdayım sat 24 ekim ben de keseyi gördüm 1 hafta geriden geliyor dedi doktor bir sıkıntı olmaz inş sağlıkla alırız kucağımıza

Kızlaaar nasılsınız nasıl gecıyo gununuz
Bugün keseyi görünce günüm güzel geçiyor çok şükür 5.haftadayım bir hafta sonra gel kesenin büyüyüp büyümediğini takip edelim dedi doktor 15 gün sonra da kalp atışı duyarız dedi .Haftaya gitmesem mi diyorum bende 15 gün sonra gitmeyi düşünüyorum.Fazla ultrasona maruz kalsın istemiyorum

Kimyasal 1000 i hiç görmüyormus dış gebelikte de böyle artış olmaz demişler dogru mu kızlar
Merhaba ,satlarimiz arasinda bir gun var. Yumurtlamaniz kacinci gun oldu tahminenbenim dongum 30-31 gun . 17. gunde falan yukurtladim diye fahmin ediyorum. 7 aralikta 104.7 geldi

Merhaba ,satlarimiz arasinda bir gun var. Yumurtlamaniz kacinci gun oldu tahminenbenim dongum 30-31 gun . 17. gunde falan yukurtladim diye fahmin ediyorum. 7 aralikta 104.7 geldi
Merhaba ben 14 yle 28 i arasında kalmısımdır çünkü o arada eşimle görüştük ama hangi gün bilmiyorum ben ovulasyon falan yapmadım 2 günde bi ilişki yaşadık hatta bi kez de 3 günde bir oldu

bende ayni durumdayim 5+3 sanirim ve progestan eatrofrem ve duphaston yuzunden gece gunduz uyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…