2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
bende 3 turlu agri var adet agrisi oluyor , yanlarda agri oluyor kasiklarda bide gaz sancisi oluyor 😭 iki uc gun once cok kotu oldu gaz sancisi ondan sorna ishal oldum siylemesi ayip gecti simdi .
Arkadaş bende gece şiddetli karın sancısı ile uyandım. Ve ağrılarım sık oluyor.. Son adet 6 kasım.. 8 aralık kan verdim. Bugün değerim 167 çıktı.. 3 4 gün geçti günüm. Normalmi acaba değerlerim

Arkadaş bende gece şiddetli karın sancısı ile uyandım. Ve ağrılarım sık oluyor.. Son adet 6 kasım.. 8 aralık kan verdim. Bugün değerim 167 çıktı.. 3 4 gün geçti günüm. Normalmi acaba değerlerim
Hayırlı olsun öncelikle 🧿
Kaç günde bir regl oluyorsunuz değeriniz iyi çıkmış 2 günde bir katlaması önemli olan
Güzel güzel artsın değerleriniz 🙏

hayırlı olsun inshallah hamilesin 🧿🧿🙏🏼🙏🏼 normalde dpktor iki gun sorna tekrarlamanı ister deger artıyormu diye

Canım şuan bir sorun görünmüyor 6 haftalık olmuş kese bebek iyi görünüyor dedi kalp atışı var dedi göbekten baktı ama ben duymadım vajinal bakalım illa duymak istiyorum diyorsan dedi ben de gerek yok bir sorun yoksa dedim 18 aralığa tekrar gün verdi zaten
Çok şükür canm çok sevindim çok dua ediyorum yazılarını görünce 💞

Bugün 5+2 olduk şükür ama midem başladı çok yanmaya yarın nasipse inşallah keseyi görmek umudu ile gidicem dua edin kızlar minikte olsa bebek ile keseyi göreyim içim rahatlasın 🙏
inshallahh 🙏🏼🙏🏼 icini rahat tut, bende yarin tekrar kan vericem ona gore doktorum cagirir artik herhalde pazartesi gunu beta 1425 di

X