2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Valla bana com erken basladin gelmeye dedi millet 1 ay geçtikten sonra geliyor dedi. Yipratma kendini 10 gun sonra gelirsin dedi hakli kadin pimpirikli olduğumu biliyor 😊😉artisi gördüm ya içim rahat Rabbım hayirli eyler sonumuzu inşallah 🙏🙏🥰
Evet valla insanlar rahat ben de takıyorum hemen.2 gün önce açık kahve akıntm oldu cok az aklım orada kaldı

Dün gitmiştim canım içte bir kanama görünmüyor yerlesme kanaması olabılır dedı ama yınede neolur neolmazıgne yaptrdı bugun ıgneye ragmen olunca korktum acıkcası
Sende yat dinlen canım ayaklarının altına bir yastık koy hafif yukarda olsun ne olur ne olmaz tedbir senden takdir allahtan umarım iyiye gider herşey inşallah

Canım bende adet sancısı yaşıyorum sanıyordum ama gaz sancısı olduğuna ikna oldum 🙈
Seninki de gaz olabilir mi ilaçlardan vs kaynaklı 🤗
bende 3 turlu agri var adet agrisi oluyor , yanlarda agri oluyor kasiklarda bide gaz sancisi oluyor 😭 iki uc gun once cok kotu oldu gaz sancisi ondan sorna ishal oldum siylemesi ayip gecti simdi .

Kızlar ben yine kırmızıları gördüm, herşey Allah'tan diyorum. Zaten taşınacağım için ara vereceğim inşallah daha sonra nasip eder rabbim. Burada kalan çok kişi olur inşallah hepiniz meleklerinizi sağ-salim kucağınıza alırsınız. Hoşçakalın :)
Canini sıkma hayırlısı boyleymiş diyelim birdahaki sefer inshallah 🙏🏼🙏🏼 dikkat et kendine

bende 3 turlu agri var adet agrisi oluyor , yanlarda agri oluyor kasiklarda bide gaz sancisi oluyor 😭 iki uc gun once cok kotu oldu gaz sancisi ondan sorna ishal oldum siylemesi ayip gecti simdi .
Bende adet ağrısı yok kasıklara 10 15 sn ağrılar girdiği oluyor ama herkesin bünyesi farklı 🤗
Bence çok normal içimizde kazı çalışması gibi bir sey var sonuçta 😍😍😍

Kizlar ya 4/5 haftalik hamileyim adet agrim bir turki gecmiyo sizdede varmi halen 😭

Aynen canım bende korkuyorum gercekten şu korkulu günleri atlatsaydık bi hayırlısıyla
Bende de var ağrı aslında 3-4 gündür iyiydim ama dışarı çıktığımda bazen ağrı oluyor 1-2 saat yürüyünce alt karnımda. Dinlenince de geçiyor ama çok korkutuyor beni. Göğüslerim de hala acıyor dokununca.

X