2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar dün doktora gittim ultrasonla baktı bebeği gördü kalbi atıyor dedi 6 haftalık gecikmenle uyumlu dedi ama kalp atışını 8. Haftadan önce dinletmek istemedi. Ama 8. Hafta gel falan demedi 12. Haftada gel dedi sizce ne yapmam lazım 8. Haftada gidip kalp atışını dinlemelimiyim yoksa 12. Haftaya kadar beklemelimiyim sizce?

Sağol canım Allah razı olsun da kanamam oluyor
Ne kadar yoğun kanaman bilmiyorum ama bir nevi sen diğer bebeği düşürdün ya o yüzden dr normal dediyse pek takılma. Kafanı rahat tutmaya çalış. Hayırlısı ile inşallah sağlıkla kucağına alırsın :)

Birde benim adetim 9 gün gecikti çokta düzenli bir adetim yoktur dün test yaptım pozitif çıktı yarın doktora gideceğim ama ilacı yeni birakmistim biraz endiseliyim

Yapmamaya çalışıyorum canım Allah razı olsun 😍

Canım Allah razı olsun bende sana dua ediyorm kaç gündür kanamadan dolayı öldüm öldüm dirildim sen bu durumu kaç kere yaşamışsın rabbim bir daha yaşatmasın inşallah bu kez herşey güzel olacak

Canım Allah razı olsun sağlıcakla kucağımıza da alırız inşallah 😍🤲
Ahsen hanım senin yaşadığıi geçen sene ben yaşadım 6haftalikken feci bir kanamam olmuştu o gün kalp atışı için doktora gitmiştim ilk kez kalp atışı çok yavaştı kanama alanida görünüyor dedi doktor ewe donerkende şu boşalır gibi kan aktı bebek düştü sandım eve girdim koca koca pihtilar düştü aglamkatan mahvoldum hemen özele gittim bebek kalbi durmuş kürtaj dedi bende ertesi gün tüp bebek merkezine gidip orada yaptırmayi düşündüm kürtajı akşam oldu öğün kanamam durdu ama hiç iyi değildim mide bulantısı dan oluyordum gece şehir hastanesi ne gittim bebek duruyor kalbi yavaş atıyor demesinmi neyse kenamada durmuştu iki hafta daha bekledi tüp bebek doktorum ama kalbi hep yavaştı hiç düzelme olmadı ve tam 9.haftaya girerken kalbi durdu kürtaj oldum yani kalbi atıyorsa kanamayı kafana takma gebelikte olabiliyormuş

Ahsen hanım senin yaşadığıi geçen sene ben yaşadım 6haftalikken feci bir kanamam olmuştu o gün kalp atışı için doktora gitmiştim ilk kez kalp atışı çok yavaştı kanama alanida görünüyor dedi doktor ewe donerkende şu boşalır gibi kan aktı bebek düştü sandım eve girdim koca koca pihtilar düştü aglamkatan mahvoldum hemen özele gittim bebek kalbi durmuş kürtaj dedi bende ertesi gün tüp bebek merkezine gidip orada yaptırmayi düşündüm kürtajı akşam oldu öğün kanamam durdu ama hiç iyi değildim mide bulantısı dan oluyordum gece şehir hastanesi ne gittim bebek duruyor kalbi yavaş atıyor demesinmi neyse kenamada durmuştu iki hafta daha bekledi tüp bebek doktorum ama kalbi hep yavaştı hiç düzelme olmadı ve tam 9.haftaya girerken kalbi durdu kürtaj oldum yani kalbi atıyorsa kanamayı kafana takma gebelikte olabiliyormuş
Canım kalp atışı var kese güzel herşey iyi görünüyor dedi yani inan bilmiyorum hala ara ara kanamam oluyor lavaboya çıktıkca. Kalkmıyorum yatıyorum hergün iğnem var kalçadan. Artık bşey olursa da allahtan canım hayrılısı olsun napalım

Kızlar dün doktora gittim ultrasonla baktı bebeği gördü kalbi atıyor dedi 6 haftalık gecikmenle uyumlu dedi ama kalp atışını 8. Haftadan önce dinletmek istemedi. Ama 8. Hafta gel falan demedi 12. Haftada gel dedi sizce ne yapmam lazım 8. Haftada gidip kalp atışını dinlemelimiyim yoksa 12. Haftaya kadar beklemelimiyim sizce?
Gözün aydın canm ben şahsen sabırsız biri olarak bi buçuk ay bekleyemezdim🤭

bence bu sıkıntı yoksa gitmenize gerek yok doktor çağırdı yoksa kalbi de atıyormuş darısı bizlere inşallah bende cuma gidicem nasipse

Cok sonra gel diyorlar ben sabredemiyorum keseleri görsek diyorum
Valla bana com erken basladin gelmeye dedi millet 1 ay geçtikten sonra geliyor dedi. Yipratma kendini 10 gun sonra gelirsin dedi hakli kadin pimpirikli olduğumu biliyor 😊😉artisi gördüm ya içim rahat Rabbım hayirli eyler sonumuzu inşallah 🙏🙏🥰

X