2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Senin dediğin diş gebeliğe girmiyor ki canım o boş gebelik oluyor kese olup bebek olmayan inşallah önümüzde tam bir ay var bu 4 hafta içinde herşeyi görücez sağlıkla gelsinler
Evett , dis gebelik olmadigini ogreniyoruz ama halen bos gebelik den korkuyoruZ oyle deyil mi

Maşallah koyulaşmaya başlamış benim iki gün kala sizin ikinci testteki gibi çıktı 115ti değer

Benm midem çok yanıyor sudan çok midem bulanıyor kokulara hassasiyet çok var ve belimde ağrı oluyor yorulunca ara ara hep sersem gibiyim bide uyuyamıyorum bende pembe akıntı öğrendiğim gün sadece bi kere sonra bi kere sütlü kahve akıntı geldi yerleşme ile alakalı bence devam etmedi şuan akıntı da yok sık idrar olayı var salı günü gidicem o zaman tam 5haftalık olacak sizce kese görünür mü kızımda aynı değerlerde iken kese görünmüştü

Bildigim kadariyla hayır , boş gebelik diye birşeydr var malesef . Bende yarin 2ci beta test yapicam ortalama 4 haftalik hamileyim icim icimi yiyor , belirtim yok bende cok korkuyorum biran once kalp atislari duysakda rahatlasak
Canım araştırsak o kadar çok şey var ki en iyisi araştırmamak

Sağlık sigortam yok canım yani olmadı ücretli giderim de bizim burda ultrasyon hakkı 3 3 aylıkken 5 aylıkken bide yedi aylıkken yapıyorlar yani o yüzden bekliyorum canım
Çok sıkıntılıymıs yaa keske 2 ayda bir olsa barı

Kızlar merhaba. Ben 5+4deyim bugün. Enson cuma günü bhcg baktırmıştım 278 çıkmıştı sat 28 ekim. Perşembe günü gidicem doktora. Ama çok şükür midem bulantım falan hiç yok. Sadece akıntım oluyor açık renkli. Sizce bi sorun var mıdır? Korkuyorum biraz sanki hcgm düşük gibi. Ama iki günde bir 2katı arttı hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…