2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
hadi gözün a
Hadi gözün aydın cnm geç döllenme olmus olabilir cnm hiç kafaya takma inş haftaya da bebişini görürsün. bende bugun acile gidip kan vereceğim saglık ocagı da ki hemsire persembe günü gel demişti ama bugun le 2 gün oluyor o yuzden acile gidecem inş değer güzelce yükselmiştir

Herkese merhaba

Bende 26 ekimde test yaptırdım. 22.75 Di değer bugün doktora gittim. Bu değerle gözükmez dedi. 200 lerde çıkması gerek dedi değerinin bugün normal bir gebelikte dedi. Test verdim tekrar 530.30 çıktı. Doktoru aradım. Çok iyi pazartesi gel ultrasonda bakalım dedi bugün göremeyiz dedi. Normal mi sizce değer çok yüksek geldi bana

Sagol canim benim darisi başıniza insallah güzel haberlerle gelde icimiz şenlensin.

Degerin gayet normal ve iyi canim hayirli olsun. Bazı günler 2 katindan fazla artiyor

Canım gözün aydın ilk evreyi atlattın herşey güzel olacak inşallah

Canım gözün aydın ilk evreyi atlattın herşey güzel olacak inşallah
Ahsen hanım merhaba geçmiş mesaj karınızı okudum transfer dönemi bir kanama yasamissiniz bende transfer sonrası 6.gun lekelenme tarzında bı kanama yaşadım çok korktum kan verdim kemen 54 çıktı ertesi gün 112 artış normal görünüyor maa genelde çok korkuyorum kanamanın nedenini bulabildinizmi

Canım doktor alttan falan baktı bşey gözükmüyor dedi kanama ile ilgili. Kalçadan iğne kullanıyorm o kesti doktor normal demişti. Devam ediyor mu doktoruna haber ver

Canım doktor alttan falan baktı bşey gözükmüyor dedi kanama ile ilgili. Kalçadan iğne kullanıyorm o kesti doktor normal demişti. Devam ediyor mu doktoruna haber ver
Pazartesi günü oldu şuan kanama yok o günün akşamı kesildi fakat pembemsi akıntı var pudra pembesi progestan kapsül mu yapiyor anlamadım doktoru aramadım açıkçası

Tamam canım olmadı oyle ypım krakerı deneyım bakalım

Ben 11 inde gidecek canım bugün devlette kontrol var kaydım olsun diye gidiyorum Aralık 11 de de özelde keseyi görürüz diye doktor ayarladı gidicem

Hadi inşallah canım sağlıkla ilerlesin inşallah gözünaydın daha sonra ne zaman gel dedi peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…