2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
merhaba aranıza yeni katıldım umarım yardımcı olursunuz banada
geçen sene kasımda gebeliğim 6 haftalıkken kürtajla sonlandırmak zorunda kalmıştım sonrasında hiç çocuk düşünmedik eşimle baya zor bir dönemden geçtim. Şimdi burada okuduğum gibi belirteler başladı bat'a 7 gün kala göğüslerde hassasiyet kasıklarda ağrılar halsizlik uyku hali aynı ilk hamileliğimdeki gibi dayanamayıp test yaptım negatif çıktı zaten çok erkendi şimdi üç gün kaldı beklenen adet günüme ama adet olacak gibi değil belirtelerim yada ben tekrardan heveslenip kendimi dinliyorum şuan bilemiyorum bugün test yapsam çıkar mı yoksa beklemeli miyim? kimseyle konuşamıyorum danışacak birilerine ihtiyacım var uzun oldu kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim

Kan ver canım belirtiler zor anlamak hamile olup olmadığını

yok cnm benimde bat 29 Kasım adetten 1 gün sonra yaptım

Degerler döllenmeye göre degisiyor canim mesela bazisi reglinin 15.günu yumurtluyor bazisi 21.gün. Önemli olan degerin gün aşıri artis hizi. Dün verdiysen yarin tekrar ayni yerde kan verirsin

Mrb Eger saglıklı Bi şekilde ilerlerse Agustos annesi olacagım listeyi ne zaman olusturacaksınız,?

Aaaa demek ki kullanıcı ismi o yüzden tanıdık geliyor bana bende diyorum nereden tanıdık geliyor :)) inşallah bu ay hep birlikte o güzel sonuçları alırız. Işte insan hemen olacak sanıyor bende öyle zannettim ama maalesef yanılgıya düştüm bu ayda desen gerekli günlerde hicbir şey yapamadık olduğu kadarıyla artık diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…