2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Bugün verdim canım enfeksiyon yok sen detaylıyı nereye yaptırdın
Aslında fakülteye yaptıracaktım bulunduğum şehir de Prof bulmuştum bir tane çok iyi ama virüs meselesinden dolayı korktuğum için Malum fakülteler Karantina hastanesi özel hastanede yaptırdım Memnun kaldım ama canım imkan varsa özel de yaptır derim Herşeyini en ince ayrıntısına kadar gösterdi anlattı tek tek parmaklarını bile saydırdı çocukların bize

Zeki Şahinoğlu diye bir perinatolog var ona aldık kuzu fiyatta fena değil inşallah yolunda olur sağlıklılardır canım İnsan geriliyor kötü bşe mi duyacağım diye

Zeki Şahinoğlu diye bir perinatolog var ona aldık kuzu fiyatta fena değil inşallah yolunda olur sağlıklılardır canım İnsan geriliyor kötü bşe mi duyacağım diye
Kaça bakıyor canım ikize ? İnşallah iyiledir korkma bende çok korkmuştum gidene kadar neler kurmuştum neler ama boşuna stres Dua et canım

Kızlar yatabildiğiniz kadar yatın valla 24. Haftamda acil serklaj ameliyatı olmak zorunda kaldım ikizler geliyorlardı ki erken doğum riskimde yoktu rahim boyum her ölçümde güzel çıkıyordu Ne olduysa bi anda oldu şimdi hep yatmak zorundayım ama buna da şükür rabbim bebeklerimi bana bağışladı

Kaça bakıyor canım ikize ? İnşallah iyiledir korkma bende çok korkmuştum gidene kadar neler kurmuştum neler ama boşuna stres Dua et canım
İki bebek 800 dediler . İnşallah canım Şu lekelenmezlerse biter inşallah bir an önce tedirgin ediyor beni sabah yine pembe akıntı gibi gelmiş

Çok geçmiş olsun müdahale edilmiş hemen allahtan iyi olsunlarda yatacağız yapacak bşe yok peki bir sorun olduğunu nerden anladınız ? Normal kontrolünüzde mi çıktı

İki bebek 800 dediler . İnşallah canım Şu lekelenmezlerse biter inşallah bir an önce tedirgin ediyor beni sabah yine pembe akıntı gibi gelmiş
İkiz olunca fiyat artıyor canım biter inşallah korkma ama pembe akıntı benim olduğu dönem de idrar kültüründe enfeksiyon çıkmıştı ondan olduğunu anlamıştık sen bi kültür versen aslında

Çok geçmiş olsun canım evet yatmak, dinlenmek çok önemliymiş. Ben hiç dinlenemedim evde 18 aylık bebek de olunca, 3 gündür hastanede yatıyorum kanama nedeniyle. Durdurdular doğumu şimdilik ama bakalım kaç gün dayanırım. Kendine çok dikkat et canım, 30 lu haftalara ulaşman için dua edeceğim sana.

Kuzu kültür falan hep temiz geldi dün de idrar tahlili vermiştim o da temiz aman böyle gidecek demek ki canım yapacak bşe yok artık aynen ikizlerde fiyat artıyormuş

Kuzu kültür falan hep temiz geldi dün de idrar tahlili vermiştim o da temiz aman böyle gidecek demek ki canım yapacak bşe yok artık aynen ikizlerde fiyat artıyormuş
Çok şükür temizse o zaman doktorunu dinle sen canım korkma inşallah iyi olursun geçer zamanla dinlen iş yapma

Kızlar 6+6 haftalık ikiz hamilelik vardi birinin kalp atışını duyduk şükür ama diğeri için kese ve bebek var ama kalp atışı yok büyük ihtimalle tek devam edecek dedi doktor. Böyle olup diğerinin kalp atışini sonradan duyan oldu mu acaba bir umut var mı ne hissetsem bilemedim.

Çok geçmiş olsun müdahale edilmiş hemen allahtan iyi olsunlarda yatacağız yapacak bşe yok peki bir sorun olduğunu nerden anladınız ? Normal kontrolünüzde mi çıktı

Sabah uyandığımda aşırı halsizlik vardı normaldir dedim o gün evden çıktım o halde arkadaşıma gittim yürüyerek gidip geldim eve gelince sancılanmaya başladım sabaha doğru aşırı şiddetlendi şöyle söyleyim doktoruma gidene kadar bacaklarımı tırmalamışım 1 cm açılmam olmuş yani öyle böyle bir sancı değildi

Bende o kadar iyi geldim ki bu aya kadar çok şükür sadece şiddetli bulantım ve kusmam oldu onun haricinde rahim boyum hep iyi çıkıyordu ama bi anda oldu işte çok sağol canım benim dua en güzel şey bende senin için ediyor olacağım rabbim hayırlı zamanda evlatlarımıza kavuştursun

Geç döllenme olmuştur belki bir iki haftaya belli olur

Çok geçmiş olsun şimdi iyisiniz inşallah rabbim zamanında sağ Salim kucağımıza aldırsın iş yapmamaya çalışın dinlenin faydası olacaktır

Bununla geçmiş olsun dinlenmek çok önemli dediğin gibi inşallah sağlıkla alırsınız kucağınıza dua edeceğim size Bol bol dinlenin 30 lara da bşe kalmamış biraz daha sabır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…