2020’de ikiz annesi olacaklar :)

İnşallah allah sesini duysun amiiin aminn sağlıkla huzurla alabilelim kucagımıza

Kızlar merhaba bana bi el atın lütfen 22 hafta ikiz gebeyim ama bu hagta sürekli aşağı doğru baskı ağırlık hissi batmalar sızlamalar hissediyorum. iki doktora gittim rahim ağzına bakıp iyi diyorlar .sizin hissettiğiniz şeyler de böyle mi yani bana pek normal gelmiyor ama doktorlar da bişey demiyor

Ne kadar çok ayakta kalırsan baskı o kadar artıyor. Benim yürüdüğüm zaman oluyor. Uzanıp dinlenmeye bak

Doktorum ilaca başladı hemen zaten günde 2 kez alıyorum 15 çıkıyordu ama şuan ölçüyorum 11 12 gibi seyrediyor o da normal diye düşünüyorum. İştah o kadar sıfır ki benim hala yemekleri yemek için yiyorum tuza fırsat kalmıyor

Normal canım benim de 11 12 çıkıyor hep 11 7 ya da 12 6 çıkıyor onda problem yok 14 ve üzeri in tehlikeli diyor zaten doktorlar. İştahım benim de öyle yani hamileliğim başladığı günden beri iştahım hiç açık olmadı zaten evet kilo aldım ama hep zorla dedim hep çocuklar için yedim bende aynıyım yani

2020’de ikiz annesi olucak tüm şanslı kadınlar merhaba, bende 24 haftalık hamileyim İkiz kız el ve ayaklarınızda şişlik ne durumda ? Yediklerime her neladar dikkat etsemde şimdiden 12 kilo aldım. Buda normal mı sizce?

Merhaba ben de 23 haftalığım iki kız ben güzelmiş maşallah
Ayaklarım değil ellerim şişmeye başladı ve uyuşuyor ellerim yakında ayaklarım da şişer herhalde ama çok dolaşmıyorum genelde dinleniyorum o yüzden şişmiyorşar bence şimdilik.
Karnım çok kocaman oldu birden 30 şu haftaları hayal edemiyorum inşallah görürüz tabi
bulantılarım hala daha geçmedi prilam kullanmaya devam ediyorum artı reflü o yüzden yemek yemem zor oluyor dolasıyla kilo da alamıyorum benim derdim de bebeklere yetsin yediklerim ben alamıyorum ama onlara gitsin

Peki bebekler en son kontrolde kaç gramdı canım bende ikizlere hamileyşm

Peki bebekler en son kontrolde kaç gramdı canım bende ikizlere hamileyşm
22+2 de 520 ve 460 lardı canım zaten kilosunun ölçümlerinin hangi haftaya denk geldiği yazıyor asıl ona bakıyorum ben 520 olan 22+3 ile uyumluydu , 460 olan 21+6ydi.normal sınırlarda şimdilik böyle gider umarım seninkiler kaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…