2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Merhaba 30 haftalık ikizlere hamileyim. Şu anlık herşey yolunda sadece Doktor yeni bir ilaç olarak duphaston verdi. Daha önceleri Progestan kullanmıştım hep. Bu hapı kullanan oldumu acaba?
Canım ben 4. Ayımdan beri kullanıyorum dupasthon Progesteron desteği
İçin. Çok güzel hap hiç yan etkisi yok

Canım ben 4. Ayımdan beri kullanıyorum dupasthon Progesteron desteği
İçin. Çok güzel hap hiç yan etkisi yok
Çok sağol canım yorumun için içim rahatladı. İlk haftalardan 20 ye kadar progestan, proluton, prolutex kullanmıştım sayısını bile hatırlamadığım kadar 20 de bıraktırmıştı doktor dikkat ede ede 30 u şükür gördük şimdi bu hapı destek için verdim dedi kullanırım gönül rahatlığıyla içmesi çok kolaymış minicik hap inş banada faydası olur haftalar ilerledikçe stres artıyor İster istemez. Zamanında doğumlarımız olsun inş hepimizin.

Bende onlar hala var Progesteronun iğnesini kullandım sonra dupasthona geçtim 16 haftamdan beri devamlı kullanıyorum sabah akşam dedi doktorum saatini aksatmıyorum ama 12 saatte bir aynı antibiyotik etkisi gibi yapıyorum hiç korkma hapın en ufak yan etkisi yok canım varlığıyla yokluğu bir

Bebeğim boğazına kaçırıyor bazen tükrüğünü bile biberonla mama verirken korka korka veriyorum böyle sorun yaşayan oldu mu?
Ne yapmam lazım
Önerileriniz var mı?

Yarın mesaj atayım kanama çok tedirgin etti beni ama inşallah bir sıkıntı olmaz bebeklere

Merhaba kızlar ben de ultrasonda ikiz kese gördüm sizler ne zaman kalp atışı duydunuz

Ahh bizi birtek biz anlarız. İğne ilaç mabadımızda çürüdü ama güzel bekliyoruz şunun şurasında iki, ikibuçuk ayımız kaldı sonu çok güzel olacak inş

Ahh bizi birtek biz anlarız. İğne ilaç mabadımızda çürüdü ama güzel bekliyoruz şunun şurasında iki, ikibuçuk ayımız kaldı sonu çok güzel olacak inş
Aynen öyle valla az kaldı çok şükür bin şükür canım
İyi hadi canım sevindim ne bileyim yatak deyince yatcaz sandım hep deseydin güzelce açıklamıyorlar sonra bizde anlammış oluyoruz

Aynen öyle valla az kaldı çok şükür bin şükür canım

İyi hadi canım sevindim ne bileyim yatak deyince yatcaz sandım hep deseydin güzelce açıklamıyorlar sonra bizde anlammış oluyoruz
Öyle dedim kuzu bana kimse bu zamana kadar yatak istirahati vermedi dedim anlamadım dedim duş alabilir miyim onu sordum al dedi rahatladım açıkçası dün çok kastım kendimi gece de baş ağrısndan uyuyamadım magnezyum kullanıyor musun ?

Evet kullanıyordum ama baş ağrım çoktu bi ara ondn vermişti sonra çok fazla ishal oldum bırak artık dedi canım bıraktım Demir ilacı kan hapı ve d vitamini kullanıyorum şuan

Evet kullanıyordum ama baş ağrım çoktu bi ara ondn vermişti sonra çok fazla ishal oldum bırak artık dedi canım bıraktım Demir ilacı kan hapı ve d vitamini kullanıyorum şuan
Benim de karın kramplarım çok oluyor ve baş ağrım bana da verdi bugün başladım bakalım iyi gelir umarım canım şimdilik sadece vitamin kullanıyorum diğerlerine de başlayacağız demişti en son

Benim de karın kramplarım çok oluyor ve baş ağrım bana da verdi bugün başladım bakalım iyi gelir umarım canım şimdilik sadece vitamin kullanıyorum diğerlerine de başlayacağız demişti en son
Magnezyum baş ağrısına gerçekten iyi geliyor ben rahatladım baya bir de nane yağı ile ovdum ben basımı hep çok rahatlattı beni

Magnezyum baş ağrısına gerçekten iyi geliyor ben rahatladım baya bir de nane yağı ile ovdum ben basımı hep çok rahatlattı beni
Cevapların için teşekkür ederim sana ve diğer annelere Bir sorum Olacak 16 17 haftalarda ağrın olur muydu yani ağrıdan kastım karına giren kramp vajina ağrısı gibi yani bende arada oluyor çok sık olmasa da çok erken değil mi? Yoksa normal mi ? Kendim de hep bir belirti ara oldum

Rica ederim. Yani Ağrı değil de acı oluyor bende o da çatlaklarımdann dolayı bende çok fazla çatlak oluştu yerimden oturup kalkarken çok canım yanıyor ama başka türlü olmadı kuyruk sokumum çok acıyor bazen. Mesela senin dönemindeyken bel Ağrım çok olurdu Kısacası ağrımayan yerimiz kalmayacak

Sağlıklı olsunlar da hep bir tedirginim . Birde her şey yolunda iken gelen kanama tedirgin etti beni açıkçası kendimi çok dinler oldum . İnşallah doktorun dediği gibi bir damar çatlamasıdr.

Sağlıklı olsunlar da hep bir tedirginim . Birde her şey yolunda iken gelen kanama tedirgin etti beni açıkçası kendimi çok dinler oldum . İnşallah doktorun dediği gibi bir damar çatlamasıdr.
Doktoruna güven canım bende öyleyim bu stres mahvetti beni birşey oldu olacak telaşı beni yıprattı çok ama hayırlısıyla kavuşuruz inşallah bebeklerimize

Doktoruna güven canım bende öyleyim bu stres mahvetti beni birşey oldu olacak telaşı beni yıprattı çok ama hayırlısıyla kavuşuruz inşallah bebeklerimize
İnşallah canım dinleniyorum pazartesi yine çağırdı gideceğim detaylı ya da perinatologa gideceğim randevu aldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…