2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Ay umut oldun canım ya 2 hafta nasıl geçecek bilmiyorum. İnşallah devam eder sağ salim
İnşallah hayırlısıyla devam eder. Şimdi ikinci ikizlerime hamileyim 5+3 te gittiğimde doktorum zar zor bir keseyi gorebildi iki hafta sonra gel dedi. Gittim o da ne iki kese iki kalp atışı. Yani kısmet meselesi. Allah her zaman en hayırlısıni nasip etsin diye dua etmeliyiz

Selam hanımlar akşam dokuz gibi doktoruma gittim nst ye girdik ultrasonda da baktı.sukur bir sorun yok. Şafak kaç hocam dedim 37 yi bitirince alırız dedi. İkiz olunca erken alıyoruz dedi. Demem o ki bir sorun yoksa niye 38 39 u beklemeyelim ki. Doktor sancin olmadan planlı bir sekilde alalım diyor. Ama söylediği tarih bana hiç uymuyor. Bayram oncesine denk geliyor.biraz sıkıntılı yani.

Merhabalar hanımlar 6 haftalık gebeyim dün ultrasonda ikiz dedi doktorumuz ama korkuyorum

Eklentiler

• BA8B2EC7-C3BF-41AA-8638-9F0EDE2F2F82.jpeg
    99,7 KB · Görüntüleme: 35
Yok fakat doktor biri gelişemeyebilir yok olabilir dedi nasıl oluyor böyle birşey eşimle bende biraz tedirginiz bundan dolayı sizin ilk aylardaki ultrason görüntünüz var mı acaba bu şekilde oluyor değil mi ?
Sen dua et canım rabbim bilir onu Korkma Allah çok büyük. Ben neler atlattım bu güne gelene kadar emin ol her ikiz annesi çok fazla şeyler yaşayarak geliyor geçiyor ama önemli olan onların sağlığı. Tek yumurta ikizi mi bunlar canım benim çift yumurta ikizi bir de alttan muayene etmişti ilk zamanlar beni doktor

Merhabalar hanımlar 6 haftalık gebeyim dün ultrasonda ikiz dedi doktorumuz ama korkuyorum
Çift yumurta ikizi bunlar ilk başta herkese söyleniyor sanırım bana da söylenmişti 12.haftaya kadar bekledim kalp atışı duyulduğu halde . Sağlıklysa devam ediyor zaten hayırlı Uğurlu olsun

Umarım herşey yolunda gider hepimiz için tabiki tedirginim biraz birde gerçekten ağrılar cok oluyor korkuyorum birşey olacak diye dünde kahverengi bir akıntı oldu insan tedirgin oluyor sizler başlarda neler yaşadınız ?

Çift yumurta ikizi bunlar ilk başta herkese söyleniyor sanırım bana da söylenmişti 12.haftaya kadar bekledim kalp atışı duyulduğu halde . Sağlıklysa devam ediyor zaten hayırlı Uğurlu olsun
Teşekkür ederim umarım sağlıklıdırlar çok ağrılarım oluyor normal mi ikiz olduğu için mi böyle acaba ne dersiniz ? Bide kahverengi akıntınız oldu mu hiç ?

Tabiki oluyor ağrı . Bel ağrısı kasık ağrısı . Lekeyi bırak ben kaç kere kanamayla gittim hastaneye geçen yine geldi . Senin şuan yaşadığın yerleşme lekesidir doktoruna Bilgi verirsin yine . Sağlıkla tutunur inşallah bol bol dinlenin

Ay daha ilk aylarda böyle ise sona doğru ne olacak tahmin edemiyorum açıkcası allah yardımcınız yardımcımız olsun ya zor gerçekten İnşallah ya gelişir inşallah ikiside sağlıkla gelir bana da dua edin

Bende hala ufacık şeylerde evham yaşıyorum koşa koşa gelip buraya yazıyorum bakıyorum herkeste var bir nefes alıyorum . Dualarım sizinle sizde bana edin

Kizlar 28 haftalik cift yumurta ikizine hamileyim
Ayaklarim ve ellerim cok şişti yurumekte zorlanıyorum saglik ocagi tansiyonun iyi dedi ama tuz alimina dikat et dedi
Sizde şişkinlik basladi mi ikiz anneleri

Yok fakat doktor biri gelişemeyebilir yok olabilir dedi nasıl oluyor böyle birşey eşimle bende biraz tedirginiz bundan dolayı sizin ilk aylardaki ultrason görüntünüz var mı acaba bu şekilde oluyor değil mi ?
Aynen benim doktorumda ilk haftalar birisi devam etmeyebilir diyodu sürekli, nasipte ne varsa o. İnşallah sağlıkla ilerler ikisi de. Ağrı 5 ay oldu bende karnımın alt tarafı ağrıyodu şimdi de zor hareket ediyorum. kısacası zorluğu çok ama inşallah kucağımıza alınca yaşayacağız mutluluğunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…