2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Tesekkur ederim,ben hem yanyana olsun hem anneye donukte kullanilabilsin istiyorum
Biraz daha iyi bir şey bakman lazım canım. Ama ikiz bebek arabalarında var mı bu özellik denk gelmedim. Ben çok kullanmayacağım. Parkta, avm de kullanırım diyorum. Şu virüs te bir yaşına kadar zor çıkarırım dışarı 😂😂

Bende ikizlere hamileyim 12.haftadayız çok sükür bugun cinsiyeti hakkinda bi tahminde bulundu doktor biri kız biri erkekmiş %80 dedi umarım oyledir 😊😊 hepimiz sağlıklı bi hamilelik geçirelim insallah
Tek yumurta değildir o zaman değil mi ? Ablamın doktoru tek yumurta olup biri kız bir erkek olsaydı kız olan doğurgan olamazdı ileride demişti ablamın ikizlerinee. Bu arada kendiliğinden mi ikiz hamilelik oldu klomen ile filan mi

Tek yumurta değildir o zaman değil mi ? Ablamın doktoru tek yumurta olup biri kız bir erkek olsaydı kız olan doğurgan olamazdı ileride demişti ablamın ikizlerinee. Bu arada kendiliğinden mi ikiz hamilelik oldu klomen ile filan mi
Tek yumurta olup da biri kız biri erkek olamaz. Tek yumurtada ya ikisi kız olur ya da erkek olur. Hem de tıpa tıp aynısı.

Keşke bende bu konunun altına evet yazabilsem ama maalesef hayır ikizlerim oldum o kadar istiyorum ki anlatamam bunun için yapabileceğim bışey var mı acaba

Belki saçma olcak ama doktora ben ikiiz istiyorum desem bu arada 9 aydır gebelik olmuyor fsh ım yüksek olduğu için doktora bunu söylesem olur mu acaba
Yoo söyleyebilirsiniz tabi ki.
Tüp bebeği sırf çoğul gebelik için gidipdoktordan isteyebiliyorlar mesela bazen.
Tüp bebeğe para basıyorlar diye mi ayıp olmuyor ne var ki bunda ☺️
Polikistik over var mı sizde
Varsa klomene başlamanız için daha ikna edici doktoru

Yoo söyleyebilirsiniz tabi ki.
Tüp bebeği sırf çoğul gebelik için gidipdoktordan isteyebiliyorlar mesela bazen.
Tüp bebeğe para basıyorlar diye mi ayıp olmuyor ne var ki bunda ☺️
Polikistik over var mı sizde
Varsa klomene başlamanız için daha ikna edici doktoru
Yok hayır polikistik över yok sadece fsh 11.44 dü en son anan herhangi bir tedaviye başlanmadı doktor tekrar edelim testi dedi e araya virüs girince ben de alternatif tıp deniyorum şu günlerde . Olurda inşallah biterse su günler mutlaka gideceğim ve bunu söyleyeceğim o kadar istiyorum ki

Yok hayır polikistik över yok sadece fsh 11.44 dü en son anan herhangi bir tedaviye başlanmadı doktor tekrar edelim testi dedi e araya virüs girince ben de alternatif tıp deniyorum şu günlerde . Olurda inşallah biterse su günler mutlaka gideceğim ve bunu söyleyeceğim o kadar istiyorum ki
Soğan kürü çok bilindik.denediniz mi? Aslan pençesi mesela

Yada çakşır suyu
Hayıt suyu....

😍

Hurma tüketimi ve eczaneden folik asit ....bunları duymuşsunuzdur muhakkak.ben altını ciziyorum

Yada çakşır suyu
Hayıt suyu....

😍

Yada çakşır suyu
Hayıt suyu....

😍
Ya canım soğan kürünü çok önermiyorlar diye hiç denemedim açıkcası
Çakşır suyunu duydum yarın almayı düşünüyorum
Hayıt suyunu da geçen ay yaptım yumurtlamada bıraktım bakalım yani sen sen de mi bu dertten muzdarip sin

X