2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Tüp bebekte oksapar iyne kaç haftalığa kadar kullanılır ? Bilgisi olan var mı?

koldanda yapabilirsin canım pıhtılaşma sorunun daha önceden düşüğün falan yoksa 12. haftada bıraktırabilirler yoksa doğuma kadar devam iğneyi yaptıktan sonra ovalama çok bastırma
Kolumdan nasıl yaparım((( göbekten zor alıştım))

ben de aynı durumdayım sonrasında alışıyorsun
Bebekler olduktan sonra kendin ikinci planda düşünüyorsun. her şey onlar iççin..

Bu arada benim bel ağrı dışında hiç bir şikayetim yok... Yani hiç bir şey his etmiyorum normal mi acaba??

Bebekler olduktan sonra kendin ikinci planda düşünüyorsun. her şey onlar iççin..

Bu arada benim bel ağrı dışında hiç bir şikayetim yok... Yani hiç bir şey his etmiyorum normal mi acaba??
normal daha haftan çok erken.mide bulantıların başlayabilir,ama herkesin gebeliği aynı geçmiyor

Ben kullandım hemen toplamadan sonra 12 haftaya kadar sürdü, öncesinde düşük ya da kan pıhtılaşması gibi herhangi bir durumum olmadığı için bıraktık
Bende yumurta toplamadan sonra 20 tane yazdı doktor 4 tane kaldi dondurulmus embriyo ilk transfer benim her hangi bir dusuk falan da olmadi adet olmayi bekliyorum transfer icin acaba transfer oncesi önlem amacli mi yazdi diye merak ettim

Yumurta toplamadan sonra olmadım.rahmi dinlenme süresini aldılar.dolayısıyla dondurulmuş embriyo transferi yapıldı.transferin ilk günü yapıldı
Benimde dondurulmus transferim 1 ay sonra dediler bu surede de oksapar yazinca sasirdim genelde gebelik baslangicinda baslaniyor okudugum kadariyla ben sadece 20 tane kullanicam sonrasi icin birsey soylemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…