2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Ay cok tesekkur ederim masallah size zaten cogu bitmis azi kalmis Allah sag salim kavustursun.. Sizin cift yumurta mi tek yumurtami? Cinsiyetler ne

Sağlıklı olsunlar da cinsiyet çok önemli değil ama tabi insan hazır ikizken bir kız bir erkek olsun istiyor
Tabi en onemlisi saglikli olmalari, ama gönül çeşit istiyor iste hayirlisi neyse oyle olsun saglikli olsun. Siz dna testi yaptirdiniz mi doktorum bana tarama cok net sonuc vermiyor vs dedi. Ben yine de sadece normal tarama yaptirmayi dusunuyorum

Tarama testi tanı için değil zaten istatistiksel bişey aslında ama DNA yaptırmadım doktorda öyle bir öneride bulunmadı zaten ... birde zaten ne gelirse Allahtan kendi kendime canımı sıkamazdım hiç açıkçası şimdiye kadar herşey normal gitti bakalım yarın göreceğiz minikleri

Cok guzell. Ozlemini gider gel

Nasil gidiyor anneler agirlastniz mi?? En sin doktorunuz onemli bir bilgi verdimi? Benim daha uc haftam var doktora gitmeme ikinvi doktoruma da iki hafta ama bu arada ben hergun saat 1-2 arasi bana boyle bayginlik geliyo 20 dakka uzerimd kaliyor gidiyor.. baktim demir ilacimi ac karnima aliyorum yarm saat snra yemek yiyorum yemegin ortasinda vuruyor bana... Allahtan hayirlisi..

Ben demir ilacini yemekten bir saat sonra iciyorum canim ac karna midene dokunmasin calsiyumla denk gelmesin diye öyle yapiyosun buyuk ihtimalle bu bayginlik dediginde belki sekerin dusuyordur ondan olabilir onun disinda alisverisle kendimi oyaliyorum artik biseyler almaya basladim 3-5 parca kiyafet 400 lira tuttu carsaflik kumas falan aldim 250 tuttu tırstım biraz ama onlara canim feda

Yaaa aynenn bnmde makinem geldi (dikis) masura volan ayar obu su yaptim:)) kumaslarim geldi onlarin bir kisimini yikadim.. kurusun bi yerden baslicam artik bende

Yaaa aynenn bnmde makinem geldi (dikis) masura volan ayar obu su yaptim:)) kumaslarim geldi onlarin bir kisimini yikadim.. kurusun bi yerden baslicam artik bende
Evet canim basla çünkü karnin buyuyunce dikerken zor olur ben yemek masasina bile zor oturmaya basladim 19.haftada doktora gittigimde doktor rahim ikiz oldugu icin 26.haftada olmasi gereken yerde dedi cok sukur buyumus rahimim

Evet canim basla çünkü karnin buyuyunce dikerken zor olur ben yemek masasina bile zor oturmaya basladim 19.haftada doktora gittigimde doktor rahim ikiz oldugu icin 26.haftada olmasi gereken yerde dedi cok sukur buyumus rahimim
Bak bunuda ilk defa duydum.. Masallah o zaman.. sukutler olsun iyi ol bebeklerde iyi olsun.. simdi baslicam.. makine ayarlarini ogrenmem lazim... otomatik ama sana sorayim o zaman..
pazen kumas aldim bunlardan ne olur??
Guzel pamuklu kumas ama bebeklere diye brini pembeli birini mavili aldim.. napcam bilmiyorum

Pazenden cift tarafli battaniye yapabilirsin
Bende bi tarafi pazen bi tarafi muslin battaniye yapacagim bakalim nasil olacak
Desen bakarken hem kiza hem erkege gitcek desenler aradim kullanirken kolay olsun diye ama bulamadim pek
Baska neler yapilir bilmiyorum ama cok sicak tutacak biseye benziyor

Canımm epeydir yazmıyordun ben o kadar ağır hissediyorum ki ilk gebelikte doğuma girerken ancak böyleydi karnım. 35e kadar çalışırım diyordum mümkün değil kasım25 te bırakacağım çalışmayı. Kan değerim çok düşmüştü kan ilacı da kabız yapınca hemoroid oldum çok içemiyordum doktor içmezsen kan vermek zorunda kalırız deyince tekrar başladım. Sabah çok iyi uyanıyorum öğlene doğru tüm enerjim bitiyor.Şeker yüklemesi yaptırdın mı bu arada?

Uzun zamandir yoktunuz.. cook merak ettum sizi gercekten, agir oldugunuzu dusundum bende.. seker yuklemesi yapilmadi 27. Haftamda doktoruma gidecegim.. benim 24. Haftamdan bu yana bi sersemlik ac kaldigimda yada sabah gec uyandigimda kolum kanadimi kaldiracak halim kalmiyir, nefes darligi cekiyorum yenek yiyip uzaninca bi sure sonra geciyor.. sen yaptirdin mi? Bu hafta 2. Tetanozumu yaptircam iste.. bebeklerim cok sukur iyilerdit herhalde.. cok gecmis olsun.. ben gyneferin kullaniorum ishal yapio bende simdilerde normalim.. kilo aldinmi? Ay cok merak ettim bu kadar acma arayi arada gir doktoruna gyneferinu sorsana bana o ii geldi belki sendede ise yarar.. ilaci ac karna iciyorum yarim saat sonra yemek yuyirum ve duzenli hep ayni saatte iciyorum.. vucut oglede bitki dusuyor kan yapimina yoruyorum.. sevgilerle kalin

Maltofer yazdı bu defa bakalım o yapacak mı kabız olmadı bir dahakine de onu söylerim şeker yüklemesi yaptırmadım arada annemin şeker ölçüm cihazıyla açlık tokluk ölçüyorum. Çok ağır hissediyorum okulu haftaya cuma bırakacağım artık bir de haftaya cuma bir hatay gezimiz var oralarda doğurmam inşallah 71.5 la hamile kalmıştım şu an 73.8 im işte ama kasıklarım vajinal bölgem falan hep ağrıyor zonkluyor hiç bu kadar zor olacağını düşünmemiştim

Ya sen hic kilo almamissinki masallah sana Ben eski kiloma ulastim sayilir.. yyok daha benim agrimiyor cok sukur.. hatay geziside neymis yaa... aman dikkat et kuzum

Kizlar merhabalar. Hemen hemen sizinle aynı dönem sayılırım. Benimki tek yumurta ikizi sizinkilerden farkım. Biraz daha riskli Hersey. Dün kontrolum vardi. Bebekler arası fark yüzde 10a açılmış. Ilk defa bu kadar açıldı. Daha 29uncu haftaya yeni girdim. Bu haftalarda dogurmak istemiyorum. Sizde durumlar nasil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…