2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Bana anlatirmisin testler hakkinda bilgi ne zaman kontrole gittin? Ve bakabildiler ikizler diye sadece be testine bakabiliyorlar? Cinsiyeti en erken ne zaman ogrenebiliriz? Aklimda sorular olustu siz yazinca yanitlarsan sevinirim☺
Bugün gittim kontrole ikili testi yine söyledi doktorum gerek görmedim yaptırmadım sadece ense kalınlığına baktı iyiydi o da cinsiyet hiç göremedi aslında 13ten sonra pozisyon uygunsa görülür bayramdan sonra ben tatildeyim ben gelince de doktor gidiyormuş tee 3 eylüle kaldı bir dahaki kontrol

Yok genetik test şu daha ilk kızıma hamile kalmadan tüp yaptıracağımız için arkadaşım dedi ki bir genetik bölümüne gidin genetik test yaptırın normalde bu testi tekrarlayan düşüklerde sebebini görmek için yapıyorlar hani annede kan pıhtılaşması varsa bebek beslenemiyor ve düşükle sonuçlanıyor diye. Ben de rica etmiştim genetk bölümünden o kadar masrafa giriyoruz varsa baştan bilelim diye kan pıhtılaşmam çıktı özetle baskın gen şu yani bir elma düşün yarısını annemden çürük almışım yarısını babamdan benimki tam çürük olmuş yani bir taraftan alsaydım sadece o zaman taşıyıcı gen oluyordu işte bu yüzden doğuma kadar kullanıyorum sulandırıcı iğne ve coraspin

Harika anlattin tesekkur ederim.

Benimde öyle canım normalde 7 haftalığım biri 6+3 biri 6 haftalıkmış üzüldüm öyle diyince doktor ama ikisinde de kalp atışı vardı şükür inşAllah sağlıkla kucağımıza alırız

Canım merhaba Allah nasip ederse benimde ikizlerim olacak bende oksapar 4 binlik ve coraspirin kullanıyorum geçen sene 30 haftalık bebeğimi kaybettim kalp durması sonucu normal doğum oldu bu sene doğal yolla ikiz olduğunu öğrendik nasip edene şükürler olsun korkulu geçiyor günlerim bu iğneler ilaçlar yeterli olur mu ikizlere bilmiyorum çok korkuyorum Allahım korktuğumuza uğratmasın bizi sağlıkla alalım kucağımıza bende 7+1 im şuan

Bende oksapr 4 binlik coraspirin kullanıyorum canım doğuma az bi zaman kala bıraktırıyorlar diye biliyorum 7+1 im bende

Canım hangi genlerin benim bunlar resim yükledim bende oksapar 4 binlik ve coraspirin kullanıyorum

Eklentiler

• B9A899CB-0C3A-4BBC-B912-0D435C992ABE.jpeg
    112,6 KB · Görüntüleme: 71
Çok üzüldüm gerçekten Yeterli bence zaten doktorun gerekirse dozu artırır kiloya göre veriyorlar ben 70 kiloydum 0.6lık kullanıyorum Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Çok üzüldüm gerçekten Yeterli bence zaten doktorun gerekirse dozu artırır kiloya göre veriyorlar ben 70 kiloydum 0.6lık kullanıyorum Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Bugün kahverengi sulu bi akıntı geldi çamaşırıma çok korkuyorum bayram gelmiş neyime yataktan kalkamıyorum korkudan

Aradım kan sulandırıcı hapı kesti kullanma onu dedi sadece iğne kullanıcam sabah geldi ilk şimdi daha bişey yok inşAllah bebişlerimde iyidir dua beklerim
Bana da oldu her haftama girincede devam etti. Kan sulandiriciyi kes dedi.. aynisi panik olma ikiz anneleri ve tup bebekte olabilen bisey.. tup olmasada olabilen bisey yani kafana takma sakin ped kullan.. daha da fazla gelenilir bir pedi asmamasi gerek. Her turlu doktorunla kontakta ol .. ben 5 hafta cektim 6+6 da olmustum hala da gelio ama azaldi cok az

Hayirli bayramlar.. cok kusuyorum. Yemekten ikra ettim.. sabahlari korkuyla uyaniyorum.. kanama oluyordum kusunca heryerim kasiliyo ister istemez... bulanti kusmamak icin dr ilac verdi.. yan etkileri oldukca fazla(( bitmek bilmeyen bas agrisi yapiyo.. onerebilceginiz bisey varmi???? Uykum gelmiyor aksam yorulunca anca uyuyabiliom sabahta kus gibi erkenden uyaniyorum.... Allah askina yardimci olun.. gunler cok uzun.. yaptiginiz bisey onerebilceginiz bir seyler varmi???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…