2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Merhaba ikiz anne adaylari bugun tam 8+00 haftalik tek yumurta ikozlerime gebeyim kizlar ilaclari ozellikle oskabar igneyi doguma kadar kullanacakmiyiz bilginiz varmi ignelerden karnim delik desik oldu hatda yanlis uygulamadan dolayi gobek deligimin yaninda sisilik var 1aydir gevmedii acaba sorun olurmuki

Bir şey olmaz benim de çok morarıyor kocaman halkalar şeklinde ilk doğumumda doğumdan bir iki hafta önce kesmişti doktorum

Bir şey olmaz benim de çok morarıyor kocaman halkalar şeklinde ilk doğumumda doğumdan bir iki hafta önce kesmişti doktorum
Sislik cok tedirgin etmisti beni elimi dokundumda yag bezi gibi yumruk seklinde elime gelioo kolumdan yapiorum kollarimdanda kanama cok oldu napcam bilemedimm cokda can yakioo keske kesse diyorum ama malesef kullanıyorsuz sizinde solediniz gibi doguma kadar

Oksapar igne dediginiz kan sulandirici. Genelde doktorlar veriyorlar belli aya kadar. Doktorunuzun tercihi kullanilmak zorunda degil ama danisiniz. Ben kanama oldugum icin doktor gerek gormedi daha fazla kullanmama. Belkide oksapar kanamayi tetikledi bisey soylenemiyor bu konuyla ilgili. Pihtilasma problemine sebebiyet vermemek icin kullaniliyor. Halbuki herkeste olacak diye bisey yok. Keske test yapilsa eger problem varsa ona istinaden kullanilsa ama rahmi besledigi damarlasma ve neticesinde kanlanmadan dolayi tutunmayi artirdigini dusunuyorum, hayirli olsun guzel gebelik insallah gecirirsiniz. Sevgiler

Tesekkur ederim isllah keser bugun kontrolum var konuscam kendileriyle

Benimde 6+6 cift yumurta ikizi arkadaslar.oksapari gun asiriya cevirdi crinone estrofem devam.bir kese dgerinden biraz assagida.tedrgin oldum bende.sukur bi sikinti yok dediserklaj gerekebilir falan dedi ilerleyen zamanlarda konusucaz dedi

Tabi benim mesela genetik bölümünde genetik test yaptırdık öyle çıktı baskın gen şeklinde mecburum o yüzden. Nasıl gidiyor canım daha iyi misin

arkadaşlar doktorunuz ikili test önerdi mi?benimki ölçümlerini yaparız istersen nifty testi de yaptırabilirsin dedi.nifty testi yaptıran var mı
Benim doktorum yapalım istersen ikisine ayrı ayrı yapıyoruz dedi ama tam sonuç vermediğini okumuştum çoğul gebeliklerde o yüzden sadece enseye baktırdım

Benim doktorum yapalım istersen ikisine ayrı ayrı yapıyoruz dedi ama tam sonuç vermediğini okumuştum çoğul gebeliklerde o yüzden sadece enseye baktırdım
Bana anlatirmisin testler hakkinda bilgi ne zaman kontrole gittin? Ve bakabildiler ikizler diye sadece be testine bakabiliyorlar? Cinsiyeti en erken ne zaman ogrenebiliriz? Aklimda sorular olustu siz yazinca yanitlarsan sevinirim

Ne zaman test olacakmis tatlin kacinci haftanda ikili test diger test hakkinda benimde bilgim yok ogrendiysen bizimlede paylasirmisin
11-14 hafta arası ikili test yapılıyormuş down sendromu taraması için.ama her doktor yaptırmıyormış ikiz gebelere.nifty testi için henüz firmayı aramadım.pahalı bir testmiş nifty testi.2000-3000 tl sanırım.bu kromozom bozuklukları ile igili genetik sonuç veriyormuş.okuduklarım bunlar.

Cok tesekkur ederim cnm bilgilendirdigin icin

Tabi benim mesela genetik bölümünde genetik test yaptırdık öyle çıktı baskın gen şeklinde mecburum o yüzden. Nasıl gidiyor canım daha iyi misin
Kuzucum ilk defa duyuyorum baskin gen ne? Alla alla. Bak soktorlar test yaptiriyorlar mesela down olabilir diyorlar benim tun kuzenlerimin cocuklari ikinci cocuklari dahil dediler cevremdede oyle cocuklar sapa saglam dunyaya geldiler. Amniyosentez yaptiranlar ileri asamali test yaptiranlar iclerini rahatlatiyorlarda ne bilim artik bu saatten sonra Allaha dua etmekten baska bisey gelmiyor aklima. Benim arkadasimin esininde ikiz bebeklere hamileydi bebeklerde problem vardi tam olarak hatirlayamadim secin demisler hangisini alalim felan fismann bazen cok yaniltici olabiliyorlar cocuklar gayette aaglikli ikiside..bunu gormeninizi bilmenizi istedim dunyalar dolusu paralar veriyoruZ , isteniyor ama kendinizi nolur telasa sokmayin bunu demek istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…