2020’de ikiz annesi olacaklar :)

Ben aldım canım gerekli olur diye düşünüyoru hastanede kalırlarsa sütü sağmak gerekiyor

Teşekkürler bilgi verdiğin için

Merhaba kizlar puset aldiniz mi ?ya da almayi dusunuyor musunuz?okadar cok alinacak sey var ki artik elzem olanlari ilk etapta alayim diyorum
Merhaba canım ben aldım e bebekten çok da hoşuma gitti beğenerek aldım. Şuan araba düşünmüyorum bahara doğru alacağım onun için puset şarttı bi de araba koltuğu olarak da kullanıldığı icin benim çok işime yarayacak

Ben de bu model ile baby home diye bir model var hepsiburadanda ikisi arasinda kaldim.buarada hazirliklarini bitirdin mi?
Bitmek üzere temizlik yaptırdık bugün iki bayanla anlaşmıştık onlar geldiler sağolsunlar ağır bütün işler bitti Halılarım yıkamada gelsin annem onları da halledecek daha önce dolap çekmece içi ve bebek eşyaları bitmişti. Şimdi hastane çantası kaldı onu hazırlamak var.
Sen bitirdin mi ?

Yok canim yarin biraz daha kiyafet alicam sadece birer takim hastane cikisi almistim.yarin ebebek ve lcw ye gidip zibin takim vs alayim diyorum aldikca yeni eksikler cikiyor .o kadar cok secenek var ki yok isimli zibinlar suslemeler hediyelikler vs.vs.bir sryler aliyorum ay yok sunlari da almaliyim diyorum.

Benimde öyle oluyor insan gördükçe Herşeyi almak istiyor Çıkabiliyorsan al tabiki ben çıkamıyorum devamlı Yatıyorum internetten getirttim hep ıslak mendil stok yapmıyorum markete gidip diye onu bile mecbur sipariş verdim.

Bir de su hastane suslemelerini ve foto cekimi istiyordum ama korona gittikce artiyor yapamayacagim herhalde

Bir de su hastane suslemelerini ve foto cekimi istiyordum ama korona gittikce artiyor yapamayacagim herhalde
Ben yapmayacağım canım süsleme yapacaktık aslında çikolata da yaptıracaktım e kime dağıtacağım kimse gelemeyecek ziyaretçi yasağı devam ediyor

Aslında önlü arkalı da çok güzelde sanki bütçe aşacak gibi bende sanırım Yanyana alacağım
Yanyana olanlar için şey diolar çok yer kaplıyo kaldırumlar için uygun değil diolar
Bide markalarınıda yazabilir misiniz mesala sunu demek istedimm hafif kullanışlı olanlar su marka iyi gibi yardımcı olalım birbirimize

O konu da da haklı olabilirler tabi ama ben eşim olmadan zaten çok fazla dışarı çıkmam ya eşim ya annem olur yanımda.
Ben Kraft ın arabalarını beğeniyorum canım muhtemelen Kraft alırım gibi

Kizlar e bebekte yuzde elli indirim var tabi ki yazlik urunlerde ben gelecek yaz icin baya aldim tskimlar 20 tlye düşmüş.yenidoganda imdirim yok tabi.

Selamlar sizlere birleyen danışmak istiyorum. Göğüs ucu kremine nezAman başlıyorsunuz? Hamilelik döneminde kullanılmasının bir zararı varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…