2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabi arada sen de dinlen canım annenler çok dışarı çıkmıyorlarsa sorun olmaz inşallah
Annem babam çok dışarı çıkmıyor kardeşim genelde evin ihtiyaçlarını alıyor oda deli gibi dikkat ediyor.eve giren çıkan herşeyi siler ozonlar ordada ablam var iste.ise gidip geliyor.eşi vardiyalı çalışıyor, yeğenimede annem bakıyor.o yüzden eşi akşam çalıştığı zaman ablamda annemlerde kalıyor.oda çok dikkat eder ama işte genede risk.benimde tek gittiğim yer annemler onun dışında evden dışarı adım attığım yok.buda bunalıma sokuyor insanı.su pandemi olmasaydı bize birileri gelirdi biz birilerine giderdik bu kadar zor geçmezdi bu günler

Tabiki kimse yardım etmeye mecbur değil, eşin annene kardeşine güvenerek mi yapmış çocuğu sorumluluk almak zorunda. Sende insansın sonuçta. Yalandan hastayım de geç yat mecbur kalsın bakmaya.

Bugün mesela çok başım ağrıyor.durup durup seni annenlere götüreyim biraz yardım etsinler sende dinlen diyor en son tamam götür deyip gideceğim

Kendi yardım etsin halini görüyorsa hem evdeymiş zaten. Gitme bence alıştırma hiç.
Tamam canım gündüz yıkarken de öyle yapıyordum ben gene aynı yapayım

Ben sadece yıkamadan 5 dk önce açıp yıkama işi bittikten sonra kapatıyorum canım.

Tek değilsin canım .
Tek değilsin canım emin ol . Benimki de geliyor biraz seviyor sonra vın kaçıyor Bazen evi toparlayamazsam ev iyice dağılmış diyor sanki beyefendi çok düzenli ya Eski düzen olmuyor inan evi haftada 1 dip köşe temizliyorum sonraki gün sanki yapılmamış gibi . Bugün hiç kazağı kalmamış bende görmedim hiç ütü yapmam lazım sabah kalktım ütü yaptım kendine . Yani düşün onu bile benim takip etmem gerekiyormuş.

Vallahi canım hiç değişecek gibi değil.iste diyorum ya evi temizliyor yemek falan yapıyor arada o kadar.bide sağolsun duşa girdiğimde oyalıyor

Allah'tan benimki evi temizliyor falan öyle ütü falanda aramıyor.ya kendi ütülüyor yada ütüsuz giyiyor.bende arada fırsatım olursa toptan ütülüyorum ona baya idare ediyor.

Allah'tan benimki evi temizliyor falan öyle ütü falanda aramıyor.ya kendi ütülüyor yada ütüsuz giyiyor.bende arada fırsatım olursa toptan ütülüyorum ona baya idare ediyor.

Yok canım benim ki evi de temizlemiyor. Sağolsun şuan annem var yanımda o olmasa napardım bilmiyorum kızlarla rezil olurduk heralde . En azından birine annem diğerine ben bakıyorum. Bazen çatmamak için kendimi zor tutuyorum . Arkadaşları ile toplanıp papçi oynuyorlar . Deli oluyorum . Diyorum ki oyun oynadığın kadar kızlarla ilgilensen keşke...

Vallahi benimkide öyle.yeterki arkadaşlarıyla takılsın çok sever.bende bebek yokken aman yalnız kalıyor aman bı hafta sonumuz var birlikte olalım diye onsuz hiç bir plan yapmazdım.ben sürekli kavga modundayim ama susuyorum.ona bile mecalim yok inan

Öyle oluyor diyor ki insan aman bir şey söyleyipte kavga edeceğine iyisi mi sussun hiçbir şey söylemesin . Bir şey desen başlıyorlar ben bir şey yapmıyor muyum . Konuşsak biz haksız çıkarız karşılarında kesin

Vallahi canım hiç değişecek gibi değil.iste diyorum ya evi temizliyor yemek falan yapıyor arada o kadar.bide sağolsun duşa girdiğimde oyalıyor

Ama sende insansın bu böyle ne kadar gider çok yükleniyor sana.

En azından temizlik yapması iyi canım. Bebekle ilgilide ufak ufak alışır inşallah.

Valla iki çocukla haftada 1 dip köşe yapabiliyorsan bravo canım. Senin ikiz birde eşinin senin kadar ilgili olması lazım.

Bende yapmadan üç saat önce klimayı açıyorum evi iyice ısıtıyorum sonra banyo yaptırıyorum canım
Bende kombiyi yükselttim gece üşürler belki diye hep gündüz yıkamıştım çünkü UFO zaten yakıyordum yıkarken gene yaktım birşeu olmadı sanırım ama bu gece hiç yıkanmış çocuk gibi değillerdi saat başı uyandılar perişan oldum

canım üşümemiştir muhtemelen ağzına burnuna kaçan suları atıyordur hapşırarak korkma
Ya inşallah bizim ev zaten sıcak diye ben su ana kadar ufo filan kullanmadim sadece bir defa fanli ısıtıcı kullanmıştım o zaman daha kalorifer yanımıyordu. Sirtinda bir ses vardı işte muhtemelen balgam. Epeyce atmıştı aralığın haftasında oldu nezle benden geçmişti. Şimdi yine dolmuş sanki o ses geri gelmiş ve cocuk huzursuz gibi. Bir de bizim gunduz belli saatlrde gelen bir teyzemiz vardı yardim eden. O kaza gecirdi ayağı kırık gelemiyor. Başka birini ayarladik onu da sevmedik bebek de yadirgadi.... Cok Uzgunum gercekten hem yardimcimiz icin hem de bebeği üşüttüm banyo ederken diye. ((((

Kızlar evet kocalarımız bizden ilgi bekliyor çünkü bence onlar da çocuk gibi. Kıskaniyor olabilirler.

Artık benimki de yıkandıktan sonra rahat uyumuyor. Önceden ayıla bayıla uyurdu ki genelde oglen 2 de filan yikardik cok soğuk olmasın diye.... Simdi hic öyle değil. Büyüdüler herhalde

Aynen bişey desen ben bir şey yapmıyor muyum diyor benimki de aynı. Bu kadae olur.

Bende hiç gece yıkamadım. Üşürler diye korkuyorum hep .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…