2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında bizimki de bazen 60 ile doymuyor... 60 üzerine 30 yapıyorum. Ama bazen de yetiyor. Değişiyor... gündüz daha çok yiyor tabi.
Aynen canım bazen oluyor doyuyor bazen oluyor doymuyor bende anlam veremedim bazen de aç diye ağlıyor zannediyordum veriyorum bu defa da kusuyor açlık saati gelse bile çözemedim

Burasi bizim kendi evimiz.evlenince kira vermektense burda oturalım nasıl olsa yeter bize dedik.mecburen oturduk buraya.kiraya çıkacak durum da yok.idare edeceğiz artık

Kilodandır cnm o zaman çünkü doktor eşime kilo alırsan horlarsın bana bahane bulma demişti

Kilodandır cnm o zaman çünkü doktor eşime kilo alırsan horlarsın bana bahane bulma demişti
Bencede öyle çünkü evlendikten sonra çok kilo aldı.onceside vardı zaten.kilo verme konusunda da çok iradesiz
Ağız tadı ile oturum canım. Kendi evi gibi olmaz insanın tabii .
Aminn canım.Allah herkese kendi evinde oturmayı nasip etsin.

Bencede öyle çünkü evlendikten sonra çok kilo aldı.onceside vardı zaten.kilo verme konusunda da çok iradesiz

Aminn canım.Allah herkese kendi evinde oturmayı nasip etsin.
Benim eşimde öyle her güm diyete başlıyor ertesi gün bozuyor bide sigara kullanıyordu onu da bıraktı iyice iştahı açıldı bakalım karı koca oturup bütün gün yiyoruz Allah sonumuzu hayır etsin

Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun

Aynı işte.bazen öyle kararlı konuşuyor ki inanıyorum saf gibi iki gün sürmüyor akşam ne yesek diye sormaya başlıyor

Benim de Ocak da olacak dondurulmuş 5. Gün embriyosu ama tarihi bilmiyorum henüz, reglimi bekliyoruz

Kızlar küçülen kıyafetlere tek ben mi üzülüp hüzünleniyorum ya... Minik minik giysileri yavaş yavaş olmuyor, büyüyor diye üzülür mü insan?

Kızlar küçülen kıyafetlere tek ben mi üzülüp hüzünleniyorum ya... Minik minik giysileri yavaş yavaş olmuyor, büyüyor diye üzülür mü insan?
Ben o kadar çok kıyafet çıkardım ki birden büyüdü sanki olmuyor. Onlara baktıkça içim gidiyor ilk doğduğu Fotoğraflara bakıyorum ağlayasım geliyor ağır geçen lohusalığıma isyan ediyorum çocuğuma iyi davranamadım sanki o zaman isyan ettim ayy düşündükçe kendimden nefret ediyorum

Önde miydi canım kardeşinin bizim ki bariz önde kesilmeyecek gibi değil dedi doktor biberonla bile cuk cuk sesi geliyor
Yok canım önde değildi.
Gördüğüm her şeyi alaşım yapasım geliyor
Benimde öyle. Ev doldu şimdiden.
Alışır canım kızın. Mecbur alışacak babasının horlamasına.
Bende ilk doğduğu fotoğraflara bakınca ne kadar çabuk büyüdüğünü farkediyorum. Ben çocuğumla iyiydim ama kv'ye haddini bildirip o günleri çok daha güzel geçirebilirdim. Saçma saçma sebeplere ağlamakla geçti ilk 15 20gün.

Her fikire açığım canım onu da alabilirim duyu kitapları ve kartları da alacağım inşaallah
Bende öyle üzülüyorum bi yandan da seviniyorum ama her halini doya doya yaşamaya çalışıyorum. Kıyafetlerin çoğu küçüldü ütüleyip bi köşeye bıraktım . Nasip olurda ikinci olursa o giyer

Kızlarr nasılsınız sizin bebekler nasıl uyuyor sallamayla mi yoksa kendiliğinden mi
Benim kız sallamadan kesinlikle uyumuyor.bazen emerken uyuyor.ya kucakta sallıyorum,ya ev tipi ana kucağına koyup onda sallayarak uyutuyorum.bazende kucağımda mayışınca besigine yatırıp orda sallıyorum.yani illa sallanacak

Yaa benimkide öyle kollarım ağrıyordu ayağa geçtim ayakta sallıyorum yavaş yavaş uyuyor beşikte de biraz sallıyorum genel olarak dediğin gibi sallanacak illa acaba benimki mi böyle diyordum

Kızlarr nasılsınız sizin bebekler nasıl uyuyor sallamayla mi yoksa kendiliğinden mi
İki ay memede uyuyup yatağına bırakıyordum bu son günlerde hep sallanmak istiyor Bide uykusu geldiğin de acayip huzursuz oluyor emiyor bırakıp ağlıyor ardından tekrar emiyor uyuyana kadar böyle bir kısır döngüye giriyoruz bu her gece oluyor ne yapmalıyım bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…