2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar bugün verem aşısı olduk. Biraz iştahsızlık keyifsizlik var henüz ateş yok... Kolunda bir şey oldu mu sizin?? Açıp bakmaya korkuyorum..
Hemşire bana unut orayı üç gün hiç bakma dedi sonrasında baktım ama bişi yoktu. Üç gün biraz değişiklik oluyor bebişler de cnm iştahsızlık keyfisizlik umarım en az yan etkiyle geçiverir

Hiç iyi yere gitmiyor bu yemeler😅😅

Yiycez bi müddet napalım. 😂
Kızlar bugün verem aşısı olduk. Biraz iştahsızlık keyifsizlik var henüz ateş yok... Kolunda bir şey oldu mu sizin?? Açıp bakmaya korkuyorum..

Ben baktım çok şükür hiç bişey olmadı. Keyifsizlik huysuzluk oluyor bi kaç gün. Ateş bizde hiç olmadı. Kolunda bişey yok 1 hafta oldu bizim.
Amaaan

Boşverin yaaa ...

Ben boşverdim zaten. İyiki kilo almıyorum.
Eti cine takmış durumdayım bende 😂 geçen bi oturuşta 4 tane yedim valla sanki şimdiye kadar yediğim en güzel bisküviydi 😂

Bende tutku biskrem delisi oldum. Bi paketi koy önüme bitiriyorum. Gittim grissini aldım ağzım boş durmuyor madem kalorisi düşük bişey yiyim diye, onu çikolataya batırıp yerken buldum kendimi.. 🤦🏼‍♀️🙈

Yiycez bi müddet napalım. 😂

Ben baktım çok şükür hiç bişey olmadı. Keyifsizlik huysuzluk oluyor bi kaç gün. Ateş bizde hiç olmadı. Kolunda bişey yok 1 hafta oldu bizim.

Ben boşverdim zaten. İyiki kilo almıyorum.

Bende tutku biskrem delisi oldum. Bi paketi koy önüme bitiriyorum. Gittim grissini aldım ağzım boş durmuyor madem kalorisi düşük bişey yiyim diye, onu çikolataya batırıp yerken buldum kendimi.. 🤦🏼‍♀️🙈
Çikolata yiyemiyorum gaz yapıyor dediler diye. Neyse şu çocukları biraz büyütelim de beraber diyete başlarız 😂

Ben yiyorum valla çok şükür gaz sorunumuz yok öyle çok. Kardeşim geldi oturduk cips kola yiyoruz şu an. 😂 Oğlanı babasıyla yatırdım keyif yapıyorum. 😂 😂
Oh oh afiyet olsun 😂 ben şimdiden diyet için liste hazırlıyorum seni başa yazıyorum 😂😂

Kızlar günaydın ,
Ben kanamam kesilmediğinden doktora gitmiştim smear almıştı maalesef smear sonucum temiz gelmedi ve ameliyat olmam gerekiyor rahim de kanser hücresi tespit etmişler şuan kanser değilim ama temizlenmezse olacağım. Dünden beri pek iyi değildim bugün sizinle paylaşıp dua istiyorum sizden 🙏🏻 Salı günü hormon sonuçlarım çıkacak ona göre doğum doktorum yapacak ameliyatımı

Kızlar günaydın ,
Ben kanamam kesilmediğinden doktora gitmiştim smear almıştı maalesef smear sonucum temiz gelmedi ve ameliyat olmam gerekiyor rahim de kanser hücresi tespit etmişler şuan kanser değilim ama temizlenmezse olacağım. Dünden beri pek iyi değildim bugün sizinle paylaşıp dua istiyorum sizden 🙏🏻 Salı günü hormon sonuçlarım çıkacak ona göre doğum doktorum yapacak ameliyatımı

İyi ki yaptırmissin. Ne diyeyim hay Allah cok üzüldüm tez zamanda olur biter ve sağlıhlgina kavuşursun inşallah

Kızlar günaydın ,
Canım çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda herşey olur biter iyi olursun 🙏🙏 iyi ki ihmal etmeyip gitmişsin doktora.erkenden tanı konmuş çok şükür

Kızlar günaydın ,

Çok geçmiş olsun canım. İyiki gitmişsin ben gitmedim öyle bekledim bitmesini.. Rabbim yardımcın olsun. 🤲❤️

Canım çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda herşey olur biter iyi olursun 🙏🙏 iyi ki ihmal etmeyip gitmişsin doktora.erkenden tanı konmuş çok şükür
Sağolasın İyi ki canım çocuklarıma kavuşmuşken tam.. neyse ki tedavisi var🙏🏻🌸
Çok geçmiş olsun canım. İyiki gitmişsin ben gitmedim öyle bekledim bitmesini.. Rabbim yardımcın olsun. 🤲❤️
Sağol canım benim 90 gün oldu ama hala devam ediyor🙁 aminnn sağolasın 🙏🏻❤️

Sağolasın İyi ki canım çocuklarıma kavuşmuşken tam.. neyse ki tedavisi var🙏🏻🌸

Sağol canım benim 90 gün oldu ama hala devam ediyor🙁 aminnn sağolasın 🙏🏻❤️
Canım benim çocukların gene seninle Allahım hiç ayırmasın sizi inşallah 🙏 anneleri ameliyat olup daha sağlıklı olacak ve gene başlarında olacaksın.buna şükür canım

Ya benim bu tosbik kızımın gıdısının altı ense katlarının arası hep kıyafetlerinin pamuklariyla doluyor,su ılıtıp pamukla temizliyorum her seferinde.onlardan dolayı bile pişik oluyor.hicte sevmiyor sildirmeyi,çok sinirlenip ağlıyor 🙈 kesin gıcık oluyor bana.yok burnunu sileyim,yok tırnak keseyim,yok boynunu temizleyim,hadi d vitaminini damlatayim derken...ama işte hepsi onun rahatı için napalim.

Evi ne kadar toplarlasamda hep bı dağınık gibi ya.2 yaşında oğlu olan bı arkadaşım var.onun salonu bildiğim oyun parkı gibi.ben hamileyken hep şey derdi,evinin düzenli temiz hallerine yavaş yavaş veda et.bebek olunca hiç birşey eskisi gibi olmayacak ama benden sana tavsiye hiiicc umursama.evibi pislik götürmez merak etme.o evde bebek olacak bırak daginik kalsın sen sadece bebeğinin mutlu ve huzurlu olmasına bak derdi..ben hala evi görmezden gelemiyorum, baktıkça canım sıkılıyor.zaten sabah kalkinca geceye kadar salondayiz gun boyu.bi tane babynest yatağımiz var,salonda onda yatıyor.sizde durumlar nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X