2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepimiz aşağı yukarı aynı kafadayız demekki 🤭 çıldırmaya az kaldı 😅
Ya bide küçücükler ama nasıl anlıyorlar farklı bi yerde olduklarını benim ki kayınvalimdelerde annemler de uyumuyor evini istiyor resmen gittiğim zaman eziyet oluyor kalmak istemiyorum resmen koca gün uyumuyor resmen

Ya bide küçücükler ama nasıl anlıyorlar farklı bi yerde olduklarını benim ki kayınvalimdelerde annemler de uyumuyor evini istiyor resmen gittiğim zaman eziyet oluyor kalmak istemiyorum resmen koca gün uyumuyor resmen
Al benden de o kadar.bi hevesle geliyorum banada değişiklik olacak,hemde biraz dinlenirim diye ilk gün bı pişmanlık oluyor,geri eve gitmek istiyorum ☺️ dün geldik mesela hep huzursuzdu ağladı durdu gece 3 e kadar.kimsede durmadı gene hep benim kucagimdaydi 🙈 ama bugün maşallah iyiydik 😉

Kızlar bana kullanıp memnun olduğunuz mümkünse alçak baza ve yatak markası desenize.... Niyeti bozdum taksit maksit alacam. Bu gıcırtı yetti artik.

Ben dün gittim sesin geldiği daireyi tespit ettim zile bastım. Dedim bebek uyuyor lütfen... Hemen kesildi ses ama olan oldu bende uyku filan kalmadı bebek de uyandı ve ağladı :KK43:

Kızlar süt sağanlar ne kadar süre sağım yapıyorsunuz kaç cc çıkıyor ve tek göğüsten mi çift göğüsten mi sağım yapıyorsunuz?

Kızlar süt sağanlar ne kadar süre sağım yapıyorsunuz kaç cc çıkıyor ve tek göğüsten mi çift göğüsten mi sağım yapıyorsunuz?
Ben çift göğüs 15 dk sağıyorum 3 en geç 4 saatte 1 sağıyorum. Tek göğsümden daha az çıkıyor 120 cc, diğerinden 180 200 cc çıkıyor. Ama tabi değişiyor bunlar, bazen ikiside 120 120 oluyor, bazen biri 80 diğeri 220 230 oluyor.

Kızlar bana kullanıp memnun olduğunuz mümkünse alçak baza ve yatak markası desenize.... Niyeti bozdum taksit maksit alacam. Bu gıcırtı yetti artik.
Ben bazamı yeni almıştım, ama yatağımdan ses geliyor muhtemelen günlerdir bi gıcırtı var tamda benim yattığım yerde. E gece çok kalkıyorum, oğlan uyurken süt için kalkıyorum çocuk sese irkiliyor, gündüz birlikte uyuyoruz yerimden kalksam o da uyanıyor.

Ben çift göğüs 15 dk sağıyorum 3 en geç 4 saatte 1 sağıyorum. Tek göğsümden daha az çıkıyor 120 cc, diğerinden 180 200 cc çıkıyor. Ama tabi değişiyor bunlar, bazen ikiside 120 120 oluyor, bazen biri 80 diğeri 220 230 oluyor.
Ya benim iki göğüsten yarım saatte anca 100 cc çıktı. Yanlış mı sağıyorum anlamadım ya da makinadan mı. Yarım saat önce emzirmiştim

Ya benim iki göğüsten yarım saatte anca 100 cc çıktı. Yanlış mı sağıyorum anlamadım ya da makinadan mı. Yarım saat önce emzirmiştim

Takıp düğmeye basıyorsun canım nasıl yanlış sağıcaksın ki.. Makinanın markası ne? Lansinoh benimki. Birde tabi emzirmişsin yarım saat önce ondan olabilir.

Tutuşunu mu yanlış yapıyorum diye düşündüm ne bilim az çıkınca şaşırdım . Philips avent canım
Canım emzirmişsin ya onun etkisi vardır. Az uyumuşsundur suyu az içmişsindir olabilir yani. Ben sütlü irmik tatlısı yediğimde sütüm çoğalıyor mesela dene istersen

Tutuşunu mu yanlış yapıyorum diye düşündüm ne bilim az çıkınca şaşırdım . Philips avent canım

Ben emzirme sütyeni takıp sabitliyorum pompaları. Makinan iyiymiş, muhtemelen emzirip sağdığın için az çıkmıştır.
Bu ara tatlıya sardım zaten 🤦🏻‍♀️ İki gündür yemiyorum iki kilo almışım bile☹️ Çok acıkıyorum elimde değil

Bende hep açım hep. Abur cubur tatlı elime geçeni yiyorum. Çikolata desen zaten hiç yemeden günüm geçmiyor.

Ben emzirme sütyeni takıp sabitliyorum pompaları. Makinan iyiymiş, muhtemelen emzirip sağdığın için az çıkmıştır.

Bende hep açım hep. Abur cubur tatlı elime geçeni yiyorum. Çikolata desen zaten hiç yemeden günüm geçmiyor.

Evde 4 çeşit tatlı var ve ben hala eti hoşbeş bile yiyebiliyorum... Dönüşümlü tatlı yiyorum 😂😂😂

Hiç iyi yere gitmiyor bu yemeler😅😅

Kızlar bugün verem aşısı olduk. Biraz iştahsızlık keyifsizlik var henüz ateş yok... Kolunda bir şey oldu mu sizin?? Açıp bakmaya korkuyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X