2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaaaamaşallah Allah bağışlasın çok sevindim bende çift embriyo transferi olcam darısı bana Allahım lütfen lütfen tek de olur yeterki olsun

Hamileliğim cok güzel geçti ilk üç ay bulantım oldu ama çok değil... Cok kilo almadım bolca yüzdüm yedim içtim yattım. Beni bitiren lohusalıktı... bebeğin önce memeyi tutmaması, tuttuktan sonra da bende başlayan ataklar oldu. O sebepten sütüm azaldı.

Evet gerçekten süt sağmak çok zor bende günde bir bazen iki kere sağıyorum sütüm çok olursa o gün içinde ama cidden zor hem zaman alan hem stres yapan bi iş ve sen bunu sürekli yapıyorsun zor valla Allah yardımcın olsun. Ama işin şu tarafı var öyle ya da böyle oğluşun anne sütü alıyor
En çok Seninle benim lohusalıklarımız çok ağır geçti burda galiba. Sanırım altında psikolojik sorunlar yatıyor bende panik atak var sende anksiyete vardı sanırım bununla ilgili olabilir diye düşünüyorum

Meme olayı insanı çok yıpratıyor zaten. Sağlık olsun, kızın iyi sen iyisin gerisi teferruat.

Amin canım sağol. Tek tesellim anne sütü içiyor olması. Benim lohusalığımıda bile isteye zehir etti kv. Allaha havale ediyorum. Ağlamaktan helak oldum o dönem.

Kızlar 2 ay aşısı olduk çok ağladı kuzum ya ilk defa gözünden yaş geldi içim sızladı eve gelince de bı çay kaşığı calpol verdim inşallah iyi geçer yavrumun günleri her 4 saatte bir verebilirsin ateş olursa dedi hemsiremiz eğer olmazsa vermeme gerek yok değil mi

Bence ver o işi anne en iyi bilir. Ağrı kesici rahatlatır sonuçta. Ben ateş olmasa da verdim. Ama 4 saatte bir değil. 8 saatte bir..Benim kızın gözü hep yaş. Hatta doğduğunda bile gözünde yaş vardı ağlarken...

Evet Yağmur. Ben öyle olunca zaten süt olayına üzülmedim.... Başta kendimi çok yıprattım... Bendeki anksiyetenin sebebi hem düşük 2 sene önceye dayanıyor. Bebek kaybı ve başka yaşadığım kayıplar oldu... o ara ben herkes ölecek diye korkuyordum....Neyse ki çok şükür o günler geçti. Şimdi kızımla çok mutluyuz.

Geçmiş olsun canım ben ateşi olmasa da verdim ikisine de ama 4 saat çok fazla 8 saatte bir bir çay kaşığı verdim tüm gün ateşleri hiç çıkmadı

Canım geçmiş olsun. Ben vücut mikropla savaşsın biraz diye akşama kadar hiç vermedim şurup. Akşam huzursuz oldu o zaman verdim 1 kez.

Kızlar bazanin gıcırtısı yüzünden gece bebek uyanacak gibi oluyor çok sinir oluyorum tedirginim hep. Önerisi olan var mi?? Eger bildiğiniz kampanya varsa yenileme de yapabilirim ama bunlar da hep iş. Bebekten fırsat bulup bakabilir miyiz acaba.

Ben kızı uyuttuktan sonra evdeki her çıkan sese stres oluyorum valla.dun annemlere geldik yarın eve döncem.alıstım galiba tek başıma olmaya.konussalar,TV nin sesini biraz fazla acsalar,mutfakta birşeyler tıngırdasa stresten kalbim çıkacak gibi atıyor.anneler olarak normal değiliz galiba

Nasil normal olabiliriz ki? Dün gece komşunun kavga sesinden bebek tedirgin oldu ve uyandı. Zor sakinlestirdim.

Eşimde yok nöbette veririm galiba sizler dedikten sonra vermedim 4 saat sonra 8 saatte bir kaşık vereceğim bakalım calpol mu vermiştin sen canım

Geçmiş olsun canım ben ateşi olmasa da verdim ikisine de ama 4 saat çok fazla 8 saatte bir bir çay kaşığı verdim tüm gün ateşleri hiç çıkmadı
Tamam canım benim bende öyle yapacağım şu an bizimde yok ateş ama hemşire 1 hafta bile sürebilir dedi

Ayyy sanki beni anlatmışsın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…