2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende 0-6 ay kullanıyorum canım.en son Nuk aldım.cok güzel tuttu onu benim kiz.

Bende baktım biraz, wee baby almıştım belki tutar bekli tutmaz diye onu tuttu, avent alıcaktım kv duymuş eşimle konuşurken almış iyi niyetle almış tabi ama yanlış almış bilememiş. 0-6 ay alıcam nukada bakayım.

Evet çok var tabiki. Olmayınca olmuyor napalım, bizde isterdik emsinler ama ne gelir elden.
Bende avent mi alsam başka marka mı bakındım kararsız kaldım bıraktım. Benim oğlanda tam emzik bağımlısı, nasıl bırakacak bakalım.

Bende 0-6 ay kullanıyorum canım ağız yapısı için büyük gelirse zararlı olabilir bence verme

Bende 0-6 ay alıcam. Zaten 0-6 ay kullanıyordum.

Ay inanmıyorum. Gerçekten kızın sevmesi ilginç. Ben de 0-6 ay avent kullanıyorum. Benim kız aşırı iştahlı olduğu için emziği bı sure sonra bu boş yaa dercesine atıyor. Sürekli mama peşinde. Tostombik oldu

Ne güzel emzik bağımlısı olsunlar. Benimki biberon bağımlısı. Boş biberon ile uyuyor. Biberonu emzik yaptı ara ara mama çekip uyuyup uyanıp mama çekmeye devam ediyor ben başında bekliyorum... o iki saat uyuyorsa ben ancak 45 dk. Dalana kadar biberonu çekemiyorum ağzından.

Bibs diye bir marka emzik aldım sirf biberon ucuna benziyor diye kiraz uçlu diye geçiyor. nafile ... Bi süre sonra atıyor emziği...

Senin işinde zor canım, inşallah bulursun bi alternatif.

Avent koku yapmıyor baya memnunum ben canım ama CeReN_with E dediği bibs güzel marka
Ay benim kızım öyle iştahsız ki o mama yemediğinde ağlıyorum resmen ben uykuda yediriyorum uyanıkken yemiyor açım diye ağlamıyor sürekli emzik emsin 10 saat mama vermesem aramayacak sanırım emzik işi beni mahvetti vermiyorum ağlıyor veriyorum mama yemiyor zaten emdiği de yok

Bi bakayım canım eşim yoktu gündüz yanımda oğlan fırsat vermedi. Şimdi onu babasına bırakıp bakarım detaylıca.
Bende emzikten vazgeçirmek zor olacak diye düşünüyorum şimdiden.

Gece benim kız gene ağlama krizine girdi bir türlü susturamadık.aklıma saç kurutma makinesi geldi.calıştırdığım anda ağlaması bıçak gibi kesildi kızlar belki sizinde işinize yarar diye paylaşayım dedim.

Benimki gece 3e kadar kucağımda uyudu, oturur pozisyonda uyukladım bende. Kucağımda uyuyor yatağına koyuyorum uyanıp ağlıyor. Kendi yüzüde isilik olmuş sıcaktan, gömüldüde gömüldü göğsüme. Her yerim tutulmuş benimde. Aklımda olsun bi dahakine deneyim.

kızlar hayırlı uğurlu evlatlar olsun size bebekleriniz. arada görüyorum saç kurutmasını okuyunca aklıma yeğenim geldi büyük kurtarıcı çok işe yarar. Bizlerde bu evreleri yaşarız inşallah.

Dün benimkide gündüz hiç uyumadi.sabah 10 da kalktık gece 2 ye kadar hiç uyumadi.surekli kucağımda gezdirdim.aglayip durdu.kucagimda uykuya dalıyor tam yatırıyorum sanki bir yerlerini kesiyorlar gibi ağlamaya başlıyordu.kucagimda gezdirmekten ayak tabanlarim ağrıdı

Kızlar ikizlerinin birinde hirilti var sizde de oldu mu ne yaptınız?bebekleri hastaneye götürmek de istemiyorum.
Bugün benim miniktede bir hırıltı var ya.burnundan mi geliyor göğsünden mi tam anlayamadım ama burnundan galiba.esimden serum fizyolojik istedim akşama damlatcam burnuna.

Merhaba ben 24 asındayım 3 senelik evliyim pco hastasıyım 2 kere asılama yaptırdım fakat ikiside negatif simdide tüp bebek tedavisine baslamayı düsüyorum ilk denemede tutarmı sizce yada tutması icin ne yememi neye dikkat etmemi önerirsiniz yardımcı olursanız cok sevinirim psikolojim cok bozuk etrafımdaki herkes hamile herkesin cocugu var benden sonra evlenenler şuan 2.ye hamile Rabbim isteyen herkese icindede bize nasip etsin inşallah

Benimkide bazen o kadar uzun süre uyanık oluyor ki biz eşimle şaşırıyoruz. Sabahta güç bela uyuttum 11.30da. Uyandı sütünü içirdim geri daldı. Bende uyudum fırsat bulmuşken. Uykuyu çok severdim uykusuzluk çok yıpratıyor. Kucakta uyuyup yerine yatırınca uyanmak bizdede var niye yapıyorlarsa artık.

Pcos çocuk olmasına engel değil aslında. Kendiliğinden hamile kalan o kadar çok Pcos hastası var ki. Streste çok etkiler. Yaşın küçük takılma kimseye. İlk denemede tutar inşallah. Ama en önemli şey olumlu düşünmek. Etrafın ne dediğine takılmamak. 4 senelik evliyim, önce bebek yok mu diye sorarlardı, oğlum doğdu 2 aylık hepsi 2.yi yap diyo.

Allah bağışlasın 1 tane var en azından herseyini ona baglarsın benim o şansımda yok

Allah bağışlasın 1 tane var en azından herseyini ona baglarsın benim o şansımda yok
Bu sayfadaki herkes emin ol senin geçtiğin o zorlu yoldan geçti kendine stres yapma benim 3. Denemem de oldu pes etmemek çok önemli pes etmeyeceksin ki olumlu düşüneceksin ki olsun rabbim inşallah nasip etsin. Arkadaşımın dediği gibi benim ikizlerim oldu 3. Yaparsın diyorlar tam delirmelik. İnsanları takma yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…