2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz de iyilesmeyi bekliyoruz.
Ne güzel anlatmışsın canım

Aynen bende o gün ne zaman ağlasa acaba benim kestigim yer mi acıyor ona mı ağlıyor diye kendimi paraladim durdum eşime anlatırken bile ağlamıştım deli gibi.dedigin gibi insanın icinden birşeyler kopuyor
Ay o çok kötü. Neden ağlıyor?? Bazen ikilemde kalıyorsun öyle mi oldu böyle mi oldu oyle mi yapsam böyle mi yapsam diyorsun.

Son düzenleme:

Otri bebeyi nasıl kullaniyosunuz günde kaç kez?

Ay o çok kötü. Neden ağlıyor?? Bazen ikilemde kalıyorsun öyle mi oldu böyle mi oldu oyle mi yapsam böyle mi yapsam diyorsun.
Dün mesela bi ağlama krizine girdi durduk yerde.ama nasıl bir ağlama nefesi kesildi,kıp kırmızı oldu öksürük tuttu.onun öncesinde eşimin kucağındaydı.gozleri doldu acaba benmi bir yerini acıttım ben mi birşey yaptım diye eli ayağı birbirine dolaştı.halbuki daha öncede böyle krizlerimiz olmuştu.ama işte insan hemen kendine yoruyor ağlamasını

Bu işin psikolojisi ile ilgili kitap olsa da okusak keşke... Annenin gelgitleri kendini suçlaması yetersizlik hisleri vs .. ile ilgili...

Bu işin psikolojisi ile ilgili kitap olsa da okusak keşke... Annenin gelgitleri kendini suçlaması yetersizlik hisleri vs .. ile ilgili...
Yetersizlik hissi bende başlarda o kadar çok oldu ki. Ben bu çocuğa iyi bakamıyorum diye ağladığımı hatırlıyorum. Eşim saçmalama daha nasıl bakabilirsin diye teselli ediyor ben ağlıyorum. Dün sabah bile düşündüm bunu, erken uyandı oğlum eşimde uyanmıştı ben uyuyum biraz daha dedim eşim uyu tabi dedi oğlanla gittiler odadan. Bende yattım uyudum 1 saat daha. Sonra hemen vicdan azabı.

Canım özellikle emziremeyen annelerde oluyor... Ben baya ilaclik oldum kabullenemedim bir sure. Cok şükür iyiyim şimdi. Acaba bu yetersizlik hissi tam biter mi ?? Zamanla yani... inşallah biter.

Kızlar bayadir giremiyorum malum iki çocuk çok zor bir de üstüne mastit oldum kaç gündür çok fenayım.Ama Ankara'da olanlara bir güzel haberle geldim joker bir magazasini kapatmış oradaki ürünlerini de cepada joker mağazasında çok çok uygun fiyata satıyor 5 çıtçıtlı atlet 5 lira ,mont 25 lira gibi mutlaka gidip bir bakın ben gidemiyorum biz ilcedeyiz ama kizkardesim bir kaç bir şey aldı bizim için

Tabi tabi bi senle ben yazıyoruz ben zaten unuttum uykuyu saçımı duşta iki kere şampuanlayınca lüks sanıyorum şımarıyorum

Ben duşu genelde eşim işe gitmeden alıyorum, yoksa oğlan ağlıyor mu diye içeriyi dinlemekten duş alamıyorum.
Canım özellikle emziremeyen annelerde oluyor... Ben baya ilaclik oldum kabullenemedim bir sure. Cok şükür iyiyim şimdi. Acaba bu yetersizlik hissi tam biter mi ?? Zamanla yani... inşallah biter.

Evet mesela emmemesi benim çok zoruma gidiyor. Ciddi ciddi kafama takıyorum. Aramızda o bağ olmayacak diye düşünüp duruyorum. Kv ikide bir bi sevemedi senin memeni diyor, büyüsün memeni mi tuttum ki diyecek sana diyor. Şaka yapıyor güya.

Yaa iyi ediyorsun valla ben zor giriyorum uyumaya vakit yok ki duş da neymiş
Kv bin dediğini bırak o kadın normal değil söylediklerini takmaya gerek Bile yok emin ol emzirmeyen bir tek bizler değiliz canım çok var benim çevremde emmeyen bebek
Kızlar kv emzik almış oğlana. 6-18 ay almış, ben 0-6 ay kullanıyorum. Verdim tuttu ama ağzına büyük gibi. Vermesem mi bilemedim. Siz kaç aylık kullanıyosunuz?
Ben 0-6 ay kullanıyorum canım avent kullanıyorum kızım öyle seviyor ki emziği onsuz uyumaz oldu pişman oldum verdiğime onu emmekten mama yemez oldu oğluma gelince o sevemedi tutmuyor emzik hiç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…