2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla benimki maşallah ne 2 ne 3 bazen 4,5 kez yaptığı oluyor.tam altını değiştiriyorum giydiriyorum bir daha yapıyor.
Doktor bana 10 günü geçerse kabızlık olur onun dışında normal ve ne kadar az yaparsa o kadar gelişir dedi. Aylık kontrolün de kaç kg almıştı senin ki

Doktor bana 10 günü geçerse kabızlık olur onun dışında normal ve ne kadar az yaparsa o kadar gelişir dedi. Aylık kontrolün de kaç kg almıştı senin ki
Bana da görümcem dedi aynısını ne kadar az yaparsa süt o kadar yarar kilo yapar dedi ama öncesi 4 5 kez yapıyordu diye tereddüt ettim

Bana da görümcem dedi aynısını ne kadar az yaparsa süt o kadar yarar kilo yapar dedi ama öncesi 4 5 kez yapıyordu diye tereddüt ettim
Ahh annelik. Çok kaka yaptığınds çok yaptı deriz yapmasa niye yapmadı . Uyusa çok uyumadı . Çok uyuşa niye bu kadar uyudu 😅😅😅 rabbim yavrularımızı bize bağışlasın❤️

Ya bak ben bunu bilmiyordum canım doğrudur biz aylık kontrolüne gittiğimizde 800 Gr almıştı sadece anne sütü veriyordum sonra mama takviyesine başladım 2 aylık kontrolde belli olur bakalım kaç aldığı en korkum 2 aylık aşısında beni neler bekliyor 🙄

Ya bak ben bunu bilmiyordum canım doğrudur biz aylık kontrolüne gittiğimizde 800 Gr almıştı sadece anne sütü veriyordum sonra mama takviyesine başladım 2 aylık kontrolde belli olur bakalım kaç aldığı en korkum 2 aylık aşısında beni neler bekliyor 🙄
Bizim de Perşembe aşılar 😭 bende çok korkuyorum valla Çarşamba’da kontrolümüz var bende sadece anne sütü veriyorum. 800 gr az mı dedi doktor cnm ondan mı mama takviyesi başladınız

Kızlar doktor çocuk doktoru yani pekmezle emzik tutturmayi önerdi. Ne dersiniz??
Bende pekmezle meme tutturmayı mı denesem acaba..?
Kızlar bebişleriniz günde kaç kez kaka yapıyor ilk doğduğu zamanlar 4 5 kez yapıyordu şimdi günde bir kez yapıyor bazen 2 normal mi acaba

Benimki ilk zaman günde 4 5 kez yaptı. Sonra bi ara ishal oldu işte, 10 kez bile yaptığı oldu. Şimdi günde 1 yapıyor, nadiren 2 yaptığı oluyor.

Bebişlere eldiven takıyormusunuz kızlar ben takmak hiç istemiyorum ama elleri çok soğuk oluyor

Bende hiç istemiyorum takmayı, ev sıcak diye genelde takmıyorum. Bazen geceleri uyurken takıyorum.

Pazartesi göz muayenemiz var bizimde. Arada şaşı bakıyor oğlan, doğduğunda vardı, sonra geçmişti. Bi haftadır filan tekrar var gibi duruyor. İnşallah bişey çıkmaz. Kalça ultrasonu içinde randevu alıp gidicem, bu arada aklınızda bulunsun uygun fiyata özel sağlık sigortası yapılıyor bebeklere bilen vardır mutlaka. Şu pandemi döneminde kalabalık ortama girmeye korkar olduk malum.

Bende pekmezle meme tutturmayı mı denesem acaba..?

Benimki ilk zaman günde 4 5 kez yaptı. Sonra bi ara ishal oldu işte, 10 kez bile yaptığı oldu. Şimdi günde 1 yapıyor, nadiren 2 yaptığı oluyor.

Bende hiç istemiyorum takmayı, ev sıcak diye genelde takmıyorum. Bazen geceleri uyurken takıyorum.
Aaa cidden pekmezle denesene belki tutar inşallah tutsun. Bende gün içinde takmayıp gece mi taksam acaba

Bizim de Perşembe aşılar 😭 bende çok korkuyorum valla Çarşamba’da kontrolümüz var bende sadece anne sütü veriyorum. 800 gr az mı dedi doktor cnm ondan mı mama takviyesi başladınız
Canım 2820 doğdu 200 grda hastane de kilo kaybı oldu 600 Gr ya da altı olursa başlarız dedi ama gün geçtikçe uyanık saatleri arttı ve hep emmek istedi doymadı ağladı mecbur başladım ama pişman olmadım ya doydukca uyudu inan çevremde anne sütüyle daha fazla alanlar var mesela benimki küçüktü hemde 😀

Çok hafiften canım fazla değil ben ki kaç kez öyle yaptırdım
Tamam canım teşekkür ederim
Bebişlere eldiven takıyormusunuz kızlar ben takmak hiç istemiyorum ama elleri çok soğuk oluyor
Bende hiç istemiyorum Arada çıkarıyorum sanırım alıştıkları için elleri buz gibi oluyor dayanamıyorum geri takıyorum
Pazartesi göz muayenemiz var bizimde. Arada şaşı bakıyor oğlan, doğduğunda vardı, sonra geçmişti. Bi haftadır filan tekrar var gibi duruyor. İnşallah bişey çıkmaz. Kalça ultrasonu içinde randevu alıp gidicem, bu arada aklınızda bulunsun uygun fiyata özel sağlık sigortası yapılıyor bebeklere bilen vardır mutlaka. Şu pandemi döneminde kalabalık ortama girmeye korkar olduk malum.
İnşallah birşey olmaz canım korkma Yenidoğanlar da oluyor ama devamlılığı yoksa geçicidir.

Evet biz yaptırdık sigorta doğum yaptığım hastaneye devam ediyoruz gitmeye en azından birşeu olduğunda kadın doğumcumuzdan bilgi alıyor doktorumuz rahat oldu tabi bu pandemi döneminde içim bi tık Daha rahat götürdüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X