2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana da komşum pekmezle emzik tutturmayı önerdi
Günde bir çay kaşığını geçmeyecek şekilde verilebilirmiş bizimki biberonla uyuyor o da tehlikeli ama su an hasta zaten zorlayamiyorum da emzik icin ama emsikle uyumasi daha iyi dedi doktor.

Bir de kızlar böbrek ultrasonunu da çekildi bize kalça haricinde... Kalçada bir şey yok çok şükür de böbrekte hafif kristallesme var birleşme eğilimi var vs biseyler dedi.. mamayı sulu yap d vitaminini kes dedi doktor. İçime kurt düştü... Mama ile beslenende olabilirmiş. Hiç duyan var mı böyle bir şey??

Napiyosunuz niye kimse bişey yazmıyor
Canım salı aşımız vardı ateş olmadı hiç dün grip oldu bi anda sonra ishal oldu öksürük hapşuruk hepsi bi anda kardeşim kbb doktoru ona sordum aşının yan etkisi hepsi dedi bi hemşire var ona sordum o da yan etkisi de olabilir covidde olabilir dedi çok kötüyüm napcamı bilmiyorum burnunu sürekli temizliyorum ama hala tıkanık dua edin covid olmasın

Napiyosunuz niye kimse bişey yazmıyor
Ya ben bazen yazılanları okuyorum ama yazamıyorum.bebek uyuyunca hep evde ufak tefek yapılacak işlerimi yapmaya çalışıyorum,iş bitmeden minik uyanıyor sonra onunla ilgilenen uyut gene iş.
Bizim daha kalça ultrasonu çekilmedi.yarina göz randevusu vermişlerdi ona gitcez.2 ay sonundada kalça ultrasonu çekilecek dediler.sonra üçlü iğne falan.bakalim neler yaşayacağız

Canım ben böyle bi şey duymadım hiç emmediği için susuz kaldığı için mi oldu acaba

Allah korusun cnm değildir sen gönlünü ferah tut hepimiz de nezle grip olayı var bu perdeye falan sıkılan nefes açıcı losyonlar var bi bak istersen tıkanıklığa iyi geliyormuş birde buhar makinasını tavsiye ederim kullandığımdan beri tıkanıklık olayımız kalmadı bizim

Benim de bugün aklımdan sen geçtin valla 1 yaşa kadar bu kontrol aşılar devam edecek cnm sağlıkları yerinde olsun da bunları bi şekilde atlatırız Allah’ın izniyle

Kızlar bebişleriniz günde kaç kez kaka yapıyor ilk doğduğu zamanlar 4 5 kez yapıyordu şimdi günde bir kez yapıyor bazen 2 normal mi acaba

Kızlar bebişleriniz günde kaç kez kaka yapıyor ilk doğduğu zamanlar 4 5 kez yapıyordu şimdi günde bir kez yapıyor bazen 2 normal mi acaba
3 4 kez yapıyor canım ayak hareketleri yapıyorum ben hep uyandirinca gazını da rahat çıkartıyor rahatlıyor mamayı da arada takviye olarak veriyorum karnı hep gurul gurul buda gazı olduğu anlamına geliyormuş damlada kullanmıyoruz daha haftaya kontrole gidince başlayacağız bende sma aldım şükür iyi geldi bize gazdan dolayı çok huzursuzluğu muz yok şükür

Normal benimkide 1 -2 yapiyor
Bizim de öyle gurul gurul karnımız gaz damlası kullanıyoruz huysuzluğumuz yok çok şükür. Bende karnına masaj yapıyorum ayaklarına hareketler yapıyorum ama arada
Canım benim başta üç dört günde bir yapıyordu şimdi iki günde bire düştü
Normal o zaman boşuna sıkıntı yapmıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…