2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canlar ikinci ay aşısını yaptıran oldu mu? Bizim yarın nasıl geçecek merak ediyorum
Ben yaptırdım iki bacağından bir kolundan yapılıyor bir de rota aşısı yaptırdım ben özel aşı o da ağızdan damla olarak veriliyor kendim veremeZsem dökülürse diye onu da sağlık ocağında yaptırdım.

Zor geçmedi calpol kullandım biraz huzursuz oldular ama ateşlenmedik hiç

Ay çok sevindim bu bilgiyi paylaşmana canım. Merak ediyordum bu hafta bizim kız da aşı olacak. Sorması ayıp rota virus ne kadar odedin?? Eczanede mi satılıyor?? 2.doz da olacak mi?

Ay çok sevindim bu bilgiyi paylaşmana canım. Merak ediyordum bu hafta bizim kız da aşı olacak. Sorması ayıp rota virus ne kadar odedin?? Eczanede mi satılıyor?? 2.doz da olacak mi?
Canım eskiden 2 doz oluyormus benim aldığım aşı tek dozmuş öyle dedi eczane de sağlık ocağı da eczaneden aldım 320 TL soğuk zincirli bir ilaç aynı bizim vurunduğumuz iğneler varya onlar gibi düşün ama doktorumuz ılıtıp verilmesi gerekiyor dedi sağlık ocağına girince eşim montunun iç cebine koydu :) ılındı orda diğer aşılardan sonra verdi hemşiremiz aç olmalarını ve 1 saat daha üzerine emzirme ya da mama verme dedi kusmaması için

Ay gerçekten ben çok korkuyorum aşılardan inşallah bizim de hafif geçer

Bizde rota aşısını yaptıracağız doktor 3. Ayda dedi ama bu ay da yapılıyor muydu. Ya çok sağol canım aşı işi gözümü baya korkutuyor çünkü

Eyvah doyurup öyle aşı olsun üzerine vermem ama bizimki açlığa kiyamet koparıyor.... Canım bir de kalça ultrasonu işi var onu da yaptırmak gerekiyormuş .... Sen onu ne yaptın?? Umarım acelesi yoktur... Hem aşı hem o... Bir sürü iş... Pandemiden de iyice korkar olduk... Etraf hep pozitif doldu...

Aynen canım bende çok dikkat ediyorum ona rağmen hep gazlı

Ben rezene de içiyorum, bu akşam sütüne katıp oğlanada vercem iki çay kaşığı.

Ayy çokmuş 2 bacaktan 1 koldan. Bizde kolay atlatırız inşallah. Zaten poposu hala kabarıp sönüyor, korkuyorum yine götürmeye..
Gaz için ben sıcak suya kimyon katıp içiyorum sütümden onada geçiyor rahatlıyor baya

Tadı çok kötü olur diye içmedim onu hiç.

Her gün ben de içiyorum rezeneyi canım . Ayrıca kimyonu bazen rezeneye atıp içiyorum tadı hiç kötü olmuyor

Tadı fena değil ya burnunu kapatıp içebiliyorsun

Ay gerçekten ben çok korkuyorum aşılardan inşallah bizim de hafif geçer
İnşallah canım doktorunuz calpol önerirse kullan bence faydası oluyor
Bizde rota aşısını yaptıracağız doktor 3. Ayda dedi ama bu ay da yapılıyor muydu. Ya çok sağol canım aşı işi gözümü baya korkutuyor çünkü
Valla canım bize 2. Ayda yaptırın diğer aşılarla aynı gün dedi bizde yaptırdık korkma inşallah hafif geçer
Kalça ultrasonunu ilk ayları dolduğu gün yaptırdık biz canım kalça karın ultrasonu ve göz muayenesi oldular. Sonradan da oluyor mu inan bilmiyorum ama mesela doktorumuz kalça ultrasonu temiz gelene kadar boyunu bile ölçmedi zararı olabilir bekleyelim demişti

Evet çok gerçekten birisi karma birisi verem diğeri ne bilmiyorum söyledi hemşire ama o anda öyle ağladı ki birşey duyup düşünemedim

Her gün ben de içiyorum rezeneyi canım . Ayrıca kimyonu bazen rezeneye atıp içiyorum tadı hiç kötü olmuyor

Bi deneyim canım içebilirsem eğer.
Tadı fena değil ya burnunu kapatıp içebiliyorsun

Ben bugün rezeneyi sütüne kattım, içer içmez hemen tuvaletini yaptı.

Zor olur tabi canım, bende zaten fobi oldu hastaneden sonra, çocuk çok hırpalandı orda. Yine o geliyor aklıma.

Nasil kattin ne kadar kattin?? Tuvalet için iyiyse ben de yapaym.

Korkma canım o günler geride kaldı çok şükür aşı çok daha rahat geçecek

kızlar galiba benden nezle geçmiş bebeğe burnu tıkalı şu an uyandı ağladı zor yatıştırdım burun tıkanıklığı için bir önerisi olan var mı ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…